Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022. Z którą gwiazdą dzielisz los?

Horoskop na pierwszy tydzień października 2022: Wenus staje w opozycji do Jowisza, a Merkury powoli wychodzi z retrogradacji. Co to oznacza dla ciebie w najbliższych dniach? Oto horoskop na 1-7 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Z którą z polskich gwiazda show-biznesu dzielisz los?

Dziś, 1 października księżyc znajduje się w znaku Strzelca. To oznacza, że gwiazdy pomogą ci zaplanować ważne wydarzenia, ale też solidnie odpocząć. Pamiętaj o ruchu i uśmiechu wobec innych ludzi. 

Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku! Sprawdź, która osoba z show-biznesu ma taki sam znak zodiaku, jak ty!

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Baran

Baran 1-7 października 2022. Twoja wrodzona upartość znajdzie odzwierciedlenie w pierwszych dniach nowego miesiąca. Będziesz stawiał na swoim, bez obaw o konsekwencje. Uważaj jednak, aby swoimi docinkami nie zranić uczuć rodziny lub współpracowników.

Reklama

Baranem jest Agnieszka Woźniak-Starak.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Byk

Byk 1-7 października 2022. Nie obiecuj rodzinie i znajomym zbyt wiele, jeśli wiesz, że nie będziesz mógł dotrzymać słowa. Pamiętaj, że każdy z nas ma tylko 24h w ciągu dnia. Lepiej obiecać mniej i miło zaskoczyć najbliższych, niż obiecać dużo i ich rozczarować.

Bykiem jest Anna Mucha.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 1-7 października 2022. W tym tygodniu całkowicie poświęcisz się "sprzątaniu" swojego życia. Zwolnisz, uporządkujesz osobiste sprawy, znajdziesz czas dla siebie i należycie odpoczniesz. Po solidnym odpoczynku będziesz gotowy do działania!

Zodiakalnymi Bliźniętami jest Dawid Podsiadło.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022 2022: Rak

Rak 1-7 października 2022. Jesteś pamiętliwy, więc przypomnisz sobie o starych przysługach, które są ci winni znajomi. Uzbrój się w cierpliwość, a osiągniesz to, co chcesz. Złością, krzykami i groźbami nic nie zyskasz. Chyba, że na takich znajomościach ci już nie zależy - wtedy droga wolna!

Spod znaku Raka jest Maffashion (Julia Kuczyńska).

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Lew

Lew 1-7 października 2022. Czeka cię tydzień spotkań i rozmów z ciekawymi osobami. Czyżbyś miał na oku nową ofertę pracy? Gwiazdy mówią, że twoje zawodowe plany mogą się nagle zmienić na... lepsze! Powodzenia!

Zodiakalnym Lwem jest Kuba Wojewódzki.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Panna

Panna 1-7 października 2022. Lubisz wpadać na nowe pomysły i natychmiast je realizować. Zatrzymaj się na chwilę i przemyśl, czy ryzykowne przedsięwzięcia w obecnych czasach to na pewno dobry krok. Zasięgnij porady mądrzejszych od siebie.

Panną jest Anna Lewandowska.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Waga

Waga 1-7 października 2022. Poprawiasz sobie samopoczucie zakupami? Nie spiesz się z zakupami, ani tym bardziej się nimi nie chwal. Bardzo szybko znajdą się osoby, które będą chciały wyciągnąć rękę po twoje ciężko zarobione pieniądze.

Wagą jest Katarzyna Cichopek.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Skorpion

Skorpion 1-7 października 2022. Lubisz uczyć się nowych rzeczy i nie chcesz stać w miejscu. To dobry sposób na rozwijanie swoich umiejętności, ale pamiętaj też o odpoczynku, kondycji i zdrowiu.

Zodiakalnym Skorpionem jest Edyta Górniak.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Strzelec

Strzelec 1-7 października 2022. Pomimo coraz gorszej pogody, nie będziesz narzekać na brak pomysłów na wieczorne wyjścia. Lubisz poznawać nowych ludzi, a ten tydzień będzie wyjątkowo udany pod względem nowych znajomości. Może jedna z nich przerodzi się w coś więcej?

Strzelcem jest Aleksander Malwiw-Baron.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Koziorożec

Koziorożec 1-7 października 2022. Jesteś pomocny, dlatego dla swojej rodziny i najbliższych przyjaciół jesteś w stanie zrobić wszystko. Kiedy udaje ci się pomóc rozwiązać czyjś problem, jesteś w siódmym niebie. W tym tygodniu twoja pomoc będzie nieoceniona!

Spod znaku Koziorożca jest Julia Wieniawa.

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Wodnik

Wodnik 1-7 października 2022. Jesteś nieufny wobec obcych i bardzo szybko ich szufladkujesz. Może warto dać im jeszcze jedną szasnę? W tym tygodniu gwiazdy zapowiadają przypływ dobrego humoru, radości i ulgi.

Zodiakalnym Wodnikiem jest Doda (Dorota Aqualiteja Rabczewska).

Horoskop tygodniowy na 1-7 października 2022: Ryby

Ryby 1-7 października 2022. Twoje gwiazdy mówią, że ten tydzień sprzyja randkowaniu, flirtowaniu, a może i nawet... czułym wyznaniom. Pamiętaj jednak, aby nie zatracić się w relacji, co do której nie jesteś w 100% pewien. Czasem to, co ładne z zewnątrz, w środku okazuje się zepsute.

Spod znaku Ryb jest Wiktoria Gąsiewska.

Zobacz także:

Przepowiednia Aidy o wyjątkowym dniu "czytania między wierszami i słyszenia między słowami"

Horoskop tygodniowy na 15-21 września 2022. Czas niespokojnego układu planet

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy