Reklama

Reklama

Reklama

Przepowiednia Aidy o wyjątkowym dniu "czytania między wierszami i słyszenia między słowami"

Wróżka Aida i jej przepowiednie znacząco różnią się od przygnębiających wizji innych jasnowidzów. Aida Kosojan-Przybysz obecnie skupia się na pomocy w odnalezieniu właściwej życiowej ścieżki. Jej posty z na Instagramie przynoszą wielu osobom ukojenie w niespokojnych czasach, Tym razem jasnowidzka przepowiedziała ważny dzień dla wszystkich, którzy zgłębiają swoją duchowość.

Przepowiednie wróżki Aidy przyniosły jej ogromną popularność. Choć jest z pochodzenia Ormianką, przybyła do Polski na studia w latach 90., poznała swojego męża i została w kraju na stałe. Mówiła wielokrotnie, że dar jasnowidzenia odziedziczyła po swojej matce, babci i prababci. Wszystkie kobiety w jej rodzinie miały ten mistyczny dar. Co w takim razie Aida przepowiedziała na połowę września 2022?

Przepowiednia Aidy o wyjątkowym dniu "czytania między wierszami i słyszenia między słowami"

Aida Kosojan-Przybysz w tym miesiącu przekazała już wizję o tym, co zacznie się dziać 9 września.

Reklama

Dziś, 15 września jasnowidzka na Instagramie znów chwyciła za serca (głównie kobiece) i skłania do refleksji. Osobiste przesłanie każdy może interpretować inaczej. Wróżka Aida w każdym swoim wpisie motywuje odbiorców do działania, skupiania się na swojej duchowości i przekazuje wskazówki, jak żyć szczęśliwie. Jasnowidzka Aida podzieliła się kolejnym ważnym przesłaniem...

"15.09.2022. Dzisiaj dzień czytania między wierszami, słyszenia między słowami. Dzień wyjątkowych znaków. Dzisiaj widzi się więcej niż zwykle. Komentarz, spojrzenie, a nawet milczenie innej osoby dziś mówi więcej. Obserwuj i bądź otwarta - otwarty na informacje, które mogą docierać do Ciebie niekonwencjonalną drogą. Intuicja, jak szkło powiększające może pokazać Ci zarówno rysy, jak i piękno niewidzialne gołym okiem. Zaskoczyć mogą Cię własne myśli i odczytywanie tego, co widzisz" - napisała Aida Kosojan-Przybysz w najnowszym poście na Instagramie.

Przepowiednie Aidy pomagają ukoić duszę

Choć od momentu publikacji na Instagramie nie minęło dużo czasu, to komentarze mówią same za siebie. Wiele kobiet szuka oparcia w kojących słowach jasnowidzki Aidy.

Wśród komentarzy napisanych przez kobiety, głównie przeważają emotki serduszek, lecz wiele z nich traktuje Instagram Aidu jako bezpieczną przystań do wyznania swoich wątpliwości, lęków i nadziei:

  • "Tak, dla mnie to od świtu dzień owocny w wydarzenia różnego rodzaju. Biorę to co przynosi".
  • "Cudownie jest słuchać swojej intuicji".
  • "Ostatnie dni sa "inne" i obfitują u mnie z tą drugą stroną naszego życia. Dużo osób, które już odeszły pojawiają się w snach".
  • "Ostatnio odnoszę wrażenie, że moja intuicja działa na wysokich obrotach".
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy