Reklama

Wiktoria Gąsiewska

Śliczna aktorka młodego pokolenia znana m.in. z roli w „Rodzince.pl” - oto Wiktoria Gąsiewska! Kim jest i jak przebiegała jej kariera?
Wiktoria Gąsiewska - najważniejsze informacje
Wiktoria Gąsiewska /Kurnikowski /AKPA

Wiktoria Gąsiewska - najważniejsze informacje

Śliczna aktorka młodego pokolenia znana m.in. z roli w „Rodzince.pl” - oto Wiktoria Gąsiewska! Kim jest i jak przebiegała jej kariera?

Dzieciństwo 

Wiktoria Gąsiewska urodziła się 11 marca 1999 r. w Warszawie. Jest drugą spośród czworga rodzeństwa – ma starszego brata oraz młodszą siostrę i brata. W dzieciństwie była związana z harcerskim zespołem artystycznym „Gawęda”, z którym jeździła na koncerty po całym świecie. Dość wcześnie rozpoczęła też karierę aktorską.

Początek kariery

Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy pojawiła się na ekranie już jako sześciolatka w epizodycznej roli w serialu "Na dobre i na złe" (2005). Dwa lata później znalazła się w obsadzie serialu „Rodzina zastępcza” w pierwszoplanowej roli Dorotki.

Zdobycie popularności

Tą postacią Wiktoria Gąsiewska podbiła serca widzów, a dużą popularność zapewniła jej też Eugenia z „Jasminum”. Urocza dziewczynka z długimi warkoczami zwróciła wtedy na siebie uwagę również oczy branży filmowej. Rok po występie w „Jasminum”, w 2007, pojawiła się w „Katyniu” oraz „Lejdis”, a w 2009 r. zagrała w filmie Jana Jakuba Kolskiego pt. „Afonia i pszczoły”.

Dalsza kariera

Polacy pokochali ją na nowo w roli Agaty, dziewczyny Kuby z serialu „Rodzinka.pl”. W tej produkcji po raz pierwszy pojawiła się w 2013 r. i powróciła w 2016 r. Z serialową rodzinką była związana aż do końca produkcji w 2020 r. W tym czasie pojawiła się też w filmach „Baby Bump” (2015), „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” (2018), „Futro z misia” (2020) i „W lesie dziś nie zaśnie nikt” (2020).

Wiktoria Gąsiewska ma też za sobą role w innych polskich serialach: „Prawie Agaty”, „O mnie się nie martw”, „Przyjaciółkach”, „Pierwszej miłości” i „W rytmie serca”. W 2020 wzięła udział w pandemicznym projekcie „Będzie dobrze, kochanie”, do którego zdjęcia nagrywała samodzielnie, ze swojego domu.

Od 2016 r. Gąsiewska występuje też w serialu „Barwy szczęścia”. Użycza także swojego głosu w dubbingu – podkładała m.in. Morgan w „Zaczarowanej”, Bonnie w „Toy Story 3” oraz Judy w filmie „Paddington”. W 2018 r. Wiktoria Gąsiewska wzięła udział w show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz w programie „The Story of My Life. Historia naszego życia”. Rok później razem z Adamem Zdrójkowskim zwyciężyła program „Dance Dance Dance”.

Wiktorię Gąsiewską możemy ponadto oglądać w serialach „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Papiery na szczęście” oraz „Barwy szczęścia”. W 2022 r. użyczyła także głosu w dubbingu filmu animowanego „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności” i pojawiła się w filmie "Krime Story. Love Story".

Aktorka aktywnie działa też na Instagramie, gdzie relacjonuje podróże, pracę na planach serialowych oraz pokazuje życie prywatne i swoje mieszkanie.

Związki

W 2017 r. Wiktoria Gąsiewska związała się ze swoim serialowym chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim. Chociaż przez kilka lat tworzyli szczęśliwą parę, to pod koniec 2021 r. media obiegła informacja o ich rozstaniu. Aktorka przyznała, że był to dla niej duży cios, ale dzięki wsparciu rodziny poukładała sobie życie na nowo.

Jeśli obecnie się z kimś spotyka, to się z tym nie afiszuje. Głośno było tylko o jej rzekomym romansie z tancerzem Jakubem Lipowskim, który miał być ponoć przyczyną rozstania ze Zdrójkowskim. Gwiazdy nie potwierdziły jednak tych rewelacji.

Wiktoria Gąsiewska - Wiadomości

Wiktoria Gąsiewska - Wideo