Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy o rozstaniu ze Zdrójkowskim: „Ciężko"

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) i Adam Zdrójkowski (21 l.) rozstali się jesienią zeszłego roku. Obyło się bez wzajemnych oskarżeń i publicznego prania brudów. Dopiero teraz, gdy czas już nieco zaleczył rany, młoda celebrytka poczuła się na siłach, by wrócić wspomnieniami do ciężkich chwil.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski dorastali razem na planie serialu „Rodzinka.pl”. W scenariuszu Agata, grana przez Gąsiewską, rywalizowała o względy Kuby Boskiego z Pauliną, graną przez Julię Wieniawę. W serialu Kuba wybrał Paulinę, jednak w prawdziwym życiu uczucie połączyło go z Gąsiewską. Scenarzyści zresztą postanowili wykorzystać łączącą ich chemię i bohaterka Gąsiewskiej ciągle była obecna w życiu Kuby, doprowadzając Paulinę do szału. 

Reklama

Trójka młodych celebrytów świetnie radzi sobie poza planem. Wieniawa i Gąsiewska nadal rywalizują, z tą różnicą, że nie o chłopaka, tylko o kontrakty reklamowe. Na razie na prowadzeniu niewątpliwie jest Wieniawa, jednak był czas, gdy medioznawcy przepowiadali Gąsiewskiej i Zdrójkowskiemu piękną przyszłość jako „power couple” młodego pokolenia. I być może do tego by doszło, gdyby się wcześniej nie rozstali...

Po zerwaniu, które nastąpiło jesienią zeszłego roku, Zdrójkowski wybrał się na Zanzibar koić skołatane nerwy. Dzięki temu ominęła go część rozmów z dziennikarzami, którzy aż się palili, by wypytać go, jak się czuje jako mężczyzna zdradzony. Bowiem winą za rozstanie obarczono wtedy Gąsiewską, która rzekomo za bardzo zbliżyła się do Jakuba Lipowskiego, tancerza z „Tańca z gwiazdami”. 

Gąsiewska komentuje rozstanie ze Zdrójkowskim

Trzeba przyznać, że w show biznesie rzadko zdarzają się tak dyskretne rozstania. Nie udaje się to nawet dużo starszym i bardziej doświadczonym celebrytom, a tymczasem Wiktoria i Adam zgodnie zapewniają, że rozstanie nie zaszkodzi ich zawodowej współpracy. Jak zapowiedział Zdrójkowski w rozmowie z „Faktem”:

Gąsiewska przez minione miesiące nie mówiła nic. Trochę otworzyła się ostatnio w rozmowie z Jastrząb Post. Jej wypowiedź jest utrzymana w tym samym tonie, co byłego chłopaka:

Najwyraźniej zarówno Adam jak i Wiktoria zdają sobie sprawę z tego, że publiczne awantury tylko by zniechęciły do nich producentów i w konsekwencji zaszkodziły ich karierom. Jak tłumaczy Wiktoria:

Dojrzałe podejście?

Zobacz też: 

Hakiel wrzucił nudeska do sieci. Tylko on i odkurzacz

Koniec z paragonami grozy? Katarzyna Bosacka sprawdza ceny truskawek, czereśni i bobu

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy