Reklama

Reklama

Reklama

Majątek Wiktorii Gąsiewskiej. Ile zarabia młoda aktorka?

Nie jest tajemnicą, że aktorki zarabiają sporo – nie tylko na występach w filmach, serialach czy teatrze, ale także na reklamach i działalności w social mediach. Nie inaczej jest w przypadku Wiktorii Gąsiewskiej (23 l.), która już teraz może poszczycić się naprawdę sporym majątkiem! Sprawdźcie, ile zarabia.

Wiktoria Gąsiewska urodziła się w Warszawie. Mimo młodego wieku na jej koncie znajduje się zdumiewająco bogata lista ról. Grała m.in. w takich serialach jak "Komisarz Alex", "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy".

Największą rozpoznawalność przyniosły jej jednak kreacje Dorotki w "Rodzinie zastępczej" oraz Agaty w "Rodzinka.pl". Aktorkę można też oglądać w filmach fabularnych i na deskach teatrów, a także słuchać jej ról dubbingowych.

Reklama

Brała ponadto udział - jako uczestniczka lub współprowadząca - w kilku programach telewizyjnych, m.in. w "Tańcu z gwiazdami" czy "Dance Dance Dance".

Ostatnio bardzo głośno jest też o jej udziale w "Krime Story. Love Story", gdzie można zobaczyć aktorkę podczas pikantnych rozbieranych scen... Do 2021 r. tworzyła głośny związek z Adamem Zdrójkowskim (22 l.).

Wiktoria Gąsiewska - ile zarabia? Filmy, seriale, teatr, programy telewizyjne

Nie da się ukryć, że Wiktoria Gąsiewska to kobieta wielu talentów. Spełnia się przede wszystkim aktorsko, a sporo ze swoich ostatnich projektów ochoczo promuje na Instagramie. Chociaż w większości przypadków jej zarobki nie są dokładnie znane, można przypuszczać, że role w serialach, filmach i teatrze przynoszą jej całkiem niezłą sumkę.

Według "Faktu" Gąsiewska za jeden dzień zdjęciowy na planie serialu "Rodzinka.pl" inkasowała 2 tys. zł.  Było to jednak w 2018 r.

Jedna z ostatnich ról Gąsiewskiej, w "Krime Story. Love Story", zebrała niestety niezbyt pochlebne opinie krytyków i widzów... Karolina Korwin-Piotrowska na swoim Instagramie tak skomentowała grę aktorską:

"Potencjał postaci granej przez Wiktorię Gąsiewską, główną postać kobiecą, był większy, może jednak popularność w mediach społecznościowych i celebryctwo nie przekłada się na ekranową charyzmę i talent".

Nie można zapominać, że aktorka często uczestniczy też w lubianych programach telewizyjnych. Według magazynu "Party" za jeden odcinek show "Dance Dance Dance" miała zgarniać ok. 8 tys. zł.

Wiktoria Gąsiewska - ile zarabia? Reklamy i social media

Wiktoria Gąsiewska brała udział w wielu kampaniach reklamowych - w telewizji i mediach społecznościowych. Reklamowała m.in. znaną sieć komórkową, słodycze, napoje czy kosmetyki. Magazyn "Party" donosił swego czasu, że za współpracę z jedną z marek kosmetycznych otrzymała gażę w wysokości... 200 tys. zł! Robi wrażenie, prawda?

Dodatkowo na instagramowym profilu aktorki co jakiś czas pojawiają się reklamy - Wiktoria chętnie pozuje z różnymi produktami.

Wiktoria Gąsiewska - majątek

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej widać, że dziewczyna uwielbia podróżować. Była m.in. w Tajlandii, USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech czy na Zanzibarze oraz wielu innych krajach. Chętnie oddaje się też różnym rozrywkom, m.in. pływaniu na jachtach, jedzeniu czy imprezowaniu.

Jakiś czas temu gwiazdka pochwaliła się również zakupem swojego pierwszego, wymarzonego mieszkania. Kilka miesięcy temu, w maju, podczas rozmowy z "Jastrząb Post" mówiła jednak o tym, że wciąż nie udało jej się dokończyć remontu i przeprowadzić. Powiedziała m.in.:

"Jestem troszeczkę w pracy dosyć mocno zaangażowana, więc mam mało czasu, żeby pojechać do sklepu, dotknąć i kupić".

***

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska coraz częściej jest z nim widywana."Doskonale się rozumieją"

Wktoria Gąsiewska przerażona ceną cukru

Wiktoria Gąsiewska okłada pięściami samochód

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy