Reklama

Reklama

Reklama

Gąsiewska coraz częściej jest z nim widywana. "Doskonale się rozumieją"

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) prawie rok temu rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Aktorka nie może jednak narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Ostatnio u boku gwiazdy coraz częściej pojawia się jej kolega po fachu. Czy to początek poważnego związku?

Wiktoria Gąsiewska: nowy związek

Od rozstania Wiktorii Gąsiewskiej z Adamem Zdrójkowskim minęło już sporo czasu i wygląda na to, że serce aktorki jest już gotowe na kolejny związek. Ostatnimi czasy u jej boku coraz częściej widywany jest Jasper Sołtysiewicz. 24-latek zdobył rozpoznawalność m.in. dzięki roli Justina w serialu "Barwy szczęścia". Wiktoria poznała mężczyznę właśnie na planie produkcji. Bardzo szybko połączyła ich nić porozumienia.

Zaczęli spędzać ze sobą czas również poza pracą, a w mediach społecznościowych aktora pojawiały się krótkie filmiki z udziałem Wiktorii. Młodzi aktorzy czerpali wiele radości ze swojej znajomości. Wybierali się na samochodowe przejażdżki, chodzili na spacery po parku oraz jeździli na strzelnicę. Nie ma wątpliwości, że Wiktoria Gąsiewska dokonała dobrego wyboru. Jasper Sołtysiewicz zdaniem producentów serialu jest utalentowanym aktorem, który ma wspaniałe perspektywy.

Wiktoria Gąsiewska coraz częściej widywana z Jasperem

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Wiktorii Gąsiewskiej zapanował cudowny czas. Aktorka wspaniale czuje się w towarzystwie nowego partnera. Jak donosi anonimowy informator tygodnika "Świat i Ludzie", Wiktoria i Jasper uwielbiają pracować razem.

"Z Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę" - wyznał znajomy aktora, cytowany przez magazyn "Świat i Ludzie".

Wiktoria Gąsiewska jest już gotowa na nową relację. W jednym z wywiadów wyznała, że uczucia, które żywiła do Adama Zdrójkowskiego już dawno wygasły.

"Jesteśmy znajomymi, a temat rozstania jest już dawno zamknięty" - powiedziała Wiktoria Gąsiewska, cytowana przez tygodnik "Świat i Ludzie".

Po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim, Wiktoria Gąsiewska była widywana m.in. ze studentem aktorstwa, Patrykiem Cebulskim oraz tancerzem, Jakubem Lipowskim. Z żadnym z nich nie stworzyła jednak dłuższej relacji. Czy jest szansa, że Jasper okaże się "tym jedynym"?

Zobacz też:

Magda Gessler bez makijażu. Za to ukochany restauratorki zadbał o rzęsy

Edyta Górniak podzieliła się ulubioną teorią spiskową. Co tym razem ją pochłonęło?

Filip Chajzer wije nowe gniazdko. Wkrótce przeprowadzi się na Mazury?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy