Reklama
Reklama

Magda Gessler pokazała się z ukochanym. Uwagę zwraca jedna rzecz

Magda Gessler (69 l.) zaprezentowała się swoim obserwatorom w nieco innym wydaniu niż dotąd. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” nawet w takim wydaniu zachwyciła swoich obserwatorów. Sporym zaskoczeniem był wygląd jej ukochanego.

Magda Gessler w pościeli

Magda Gessler to jedna z najjaśniejszych gwiazd TVN-u. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" od lat przemierza Polskę, aby odmieniać krajową scenę gastronomiczną. I choć nie wszystkie metamorfozy kończą się sukcesem, to Magda Gessler jest niekwestionowaną specjalistką w dziedzinie kulinariów.

Dzięki pracy w programie, celebrytka zgromadziła wokół siebie ogromną rzeszę fanów. Widzowie uwielbiają jej wybuchowy temperament i brak zahamowań. Obecnie media społecznościowe Magdy Gessler śledzi już 1,2 mln internautów. Celebrytka często dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojej codzienności. Najczęściej dominują wśród nich urocze kadry z wakacji oraz fotografie wykonane w jej ogrodzie.

Reklama

Niedawno gwiazda "Kuchennych rewolucji" udostępniła na Instagramie coś zupełnie innego niż dotychczas. Magda Gessler podzieliła się zdjęciem wprost z łóżka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że celebrytka po raz pierwszy pokazała się swoim fanom bez grama makijażu. Wszyscy mieli okazję zobaczyć twarz restauratorki w całkowicie naturalnym wydaniu.

Magda Gessler bez makijażu

Internauci byli bardzo zaskoczeni, widząc swoją idolkę w wersji saute. Większość komentarzy okazała się jednak bardzo przychylna. Fani Magdy Gessler w komentarzach nie szczędzili jej komplementów.

Dziś w nocy na Instagramie Magdy Gessler ukazał się kolejny post. Tym razem restauratorka podzieliła się zdjęciem, na którym zapozowała w towarzystwie swojego ukochanego, Waldemara Kozerawskiego. W opisie posta celebrytka w humorystyczny sposób dała do zrozumienia, że fantastyczny wygląd jej partnera nie jest zasługą makijażu. Wyjaśniła przy okazji, że krople, których używa mężczyzna działają korzystnie na porost rzęs. To właśnie dzięki medykamentom wybranek restauratorki może poszczycić się uwodzicielskim spojrzeniem. 

"Waldek nie maluje oczu ⭐️⭐️⭐️⭐️.. musi używać kropli które ... przyspieszają Porost rzęs .. i przyciemnianą ich kolor .. zabawne i fajne .., :)" - napisała Magda Gessler.

Zobacz też:

Edyta Górniak podzieliła się ulubioną teorią spiskową. Co tym razem ją pochłonęło?

Magdalena Cielecka nie skrywa już swoich uczuć. Poszła na randkę z dużo młodszym partnerem

Filip Chajzer wije nowe gniazdko. Wkrótce przeprowadzi się na Mazury?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy