Reklama
Reklama

Magda Gessler dementuje plotki. Podjęła decyzję w sprawie pracy w TVN

Magda Gessler (68 l.) uchodzi za jedną z największych gwiazd TVN-u. Nic więc dziwnego, że plotki o jej możliwym odejściu ze stacji wywołały prawdziwą sensację. Wiele mówiło się o tym, że wraz ze zmianą na stanowisku dyrektora programowego, może dojść również do innych rotacji służbowych. W końcu Magda Gessler postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Co zamierza?

Magda Gessler: ikona TVN

Magda Gessler od paru dni cieszy się wakacyjnym wypoczynkiem na słonecznej Teneryfie. Niestety, nawet podczas urlopu gwiazda nie może zapomnieć o swojej pracy. A wszystko za sprawą krążących o niej plotek.

Odejście Edwarda Miszczaka z TVN po 25 latach piastowania stanowiska dyrektora programowego było wielkim zaskoczeniem dla widzów stacji. Pojawiły się podejrzenia, że wraz ze zmianą na tak wysokim szczeblu, może dojść do licznych rotacji wśród pracowników. Krążyły pogłoski, że m.in. pozycja Filipa Chajzera jest zagrożona.

Reklama

Gdy wyszło na jaw, że Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", widzowie mogli odnieść wrażenie, że gwiazdy przenoszą się z TVN-u do Polsatu. Ostatnio pojawiły się także plotki, że Magda Gessler może zechcieć zmiany. Czy gospodyni "Kuchennych rewolucji" naprawdę zamierza szukać nowego pracodawcy? Restauratorka opublikowała dziś w mediach społecznościowych zabawny wpis, w którym zdradziła, jakie ma plany. 

Magda Gessler dementuje plotki

Magda Gessler postanowiła wyjawić przed fanami całą prawdę na temat rzekomego odejścia z TVN. Pomimo tego, że obecnie przebywa na wakacjach w Hiszpanii, znalazła chwilę czasu, aby nagrać krótki filmik i napisać parę słów do swoich obserwatorów.

W żartobliwym tekście wyjawiła, że nie zamierza rozstawać się z TVN-em. Co więcej, określiła stację mianem swojego "domeczka". Do wpisu załączyła filmik, na którym widzimy, jak celebrytka wysyła buziaki w stronę swoich fanów. Magda Gessler wykorzystała okazję, aby pokazać, w jak pięknym miejscu spędza tegoroczne wakacje. Za plecami gwiazdy znajduje się imponujących rozmiarów posiadłość oraz piękny basen, otoczony tropikalnymi roślinami. 

Zobacz też:

TVP Info znów zalicza wpadkę. Ujawniono dane wrażliwe

Janusz Józefowicz i jego kobiety. Kim była pierwsza żona reżysera?

Krawczyk junior wychodzi na prostą! Liczy na odnowienie kontaktu z synem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama