Reklama
Reklama

Janusz Józefowicz i jego kobiety. Kim była pierwsza żona reżysera?

Janusz Józefowicz (63 l.) i Natasza Urbańska (44 l.) wiodą dziś bardzo szczęśliwe życie. Małżeństwo wspólnie osiąga wspaniałe sukcesy i sprawia wrażenie idealnie dopasowanego. Mało kto pamięta już, jak burzliwe były początki znajomości Urbańskiej i Józefowicza. Ich romans wybuchł przecież, gdy mężczyzna był jeszcze związany ze swoją pierwszą żoną.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska: historia związku

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska od lat tworzą zgrany duet, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Ich znajomość rozpoczęła się niczym scena z filmu - od pojawianie się młodej artystki na castingu do "Metra". Janusz Józefowicz od początku fascynował Nataszę Urbańską. Aktorka widziała w nim ogromny autorytet. Wraz z upływem czasu pomiędzy parą zaczęło tlić się uczucie. Początkowo oboje starali się zachować pełen profesjonalizm i nie łączyć sfery osobistej z zawodową. W pewnym momencie stało się to jednak niemożliwe. Serce zdecydowało za nich.

Reklama

Ostatecznie Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska związali się ze sobą. Para nie zamierzała ukrywać łączącego ją uczucia. Niestety wiązało się to z licznymi atakami ze strony mediów. Wiele osób nie mogło zaakceptować dzielącej ich różnicy wieku. Janusz Józefowicz był starszy od Nataszy Urbańskiej aż o 18 lat, co sprawiało, że otoczenie odbierało ich relację jako nic nieznaczący, przelotny romans. Gdy w 2008 roku Józefowicz i Urbańska wzięli ślub, nikt nie mógł już mieć wątpliwości, że to poważny związek dwójki dojrzałych ludzi. Wkrótce na świat przyszedł owoc ich miłości, córeczka Kalinka

Janusz Józefowicz: pierwsza żona

Choć związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza trwa od wielu lat, mało kto pamięta, że wcześniej artysta był już żonaty. Dyrektor artystyczny Teatru "Studio Buffo" był mężem Danuty Józefowicz. Para poznała się w Studium Taneczno-Wokalnym TVP na Śląsku. Później urodziła się im dwójka dzieci: 39-letnia Kamila i 29-letni Jakub.

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Natłok zajęć i wymagająca praca sprawiły, że zaczęli się od siebie oddalać. Janusz Józefowicz nie zamierzał rezygnować ze swojej pasji. Z kolei, Danutę Józefowicz pochłonęła opieka nad dziećmi. Przed laty w wywiadzie dla magazynu "Rewia" znajoma pary opowiadała o przyczynach ich rozstania.

Sam Janusz Józefowicz odniósł się do rozstania ze swoją pierwszą żoną dopiero w 2021 roku. Przyznał wówczas, że sądził, że Danuta jest miłością jego życia. Niestety kariera i rodzina na tamtym etapie życia okazały się niemożliwe do połączenia.

Janusz Józefowicz i jego kobiety

Po rozwodzie Janusza Józefowicza z Danutą Józefowicz ich stosunki były bardzo napięte. Była żona miała do artysty żal o to, że nie poświęcał rodzinie wystarczająco dużo czasu. Dopiero stosunkowo niedawno tabloid "Na żywo" poinformował, że po narodzinach wnuka Janusza, małego Tadzia ich relacje nieco się ociepliły.

Obecnie stosunki rodzinne przedstawiają się znacznie lepiej. Niemniej jednak, niełatwo jest zapomnieć o dawnych zranieniach. Tym bardziej, że również dzieci Janusza i Danuty Józefowiczów przez długi czas winiły ojca o rozpad związku i odejście do młodszej partnerki. 

Zobacz też:

Tomasz Lis dostał kolejny cios. Dotarli do dziennikarki Karoliny, którą "przytulał" na kolegium! "Wszyscy zamarli, nikt nie zareagował"

Marcin Gortat jest milionerem. Jak się tego dorobił?

Księżna Kate mogła sprawdzić się w nowej roli! Zaskakujące, co połączyło ją z księżną Camillą!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy