Reklama
Reklama

Córka Urbańskiej i Józefowicza podjęła poważną decyzję. Rodzice nie mają wątpliwości

Natasza Urbańska (44 l.) i Janusz Józefowicz (66 l.) to jedna z najbardziej medialnych par w polskim show-biznesie. Niedawno małżeństwo w obszernym wywiadzie postanowiło opowiedzieć o swojej relacji, a także o dorastającej córce. Będziecie zaskoczeni, jaką karierę planuje nastoletnia Kalina.

Urbańska i Józefowicz wychowują razem swoją dorastającą córkę. Okazuje się, że 13-latka już ma pomysł na swoją karierę. W najnowszym wywiadzie w tygodniku "Na Żywo" małżeństwo zdradziło plany swojej pociechy.

Córka Urbańskiej zrobi karierę jak mama? Tygodnik potwierdza

Okazuje się, że rodzice 13-letniej Kaliny na początku dość sceptycznie podchodzili do deklaracji córki. Dziewczynka bardzo szybko przekonała ich, że bardzo zależy jej na zrobieniu kariery w show-biznesie. Kalina postanowiła doskonalić nawet swoje umiejętności aktorskie.

Reklama

Kalina ma w planach ubiegać się o rolę głównej postaci w "Metrze". Janusz Józefowicz nie kryje dumy.

Aktor postanowił również wspomnieć o charakterze swojej córki. Według niego ma duże szanse na osiągnięcie sukcesu, ponieważ ma silny charakter oraz jest bardzo zdeterminowana.

Jak Urbańska poznała Józefowicza?

Józefowicz poznał Urbańską (posłuchaj!), kiedy ta była jeszcze nastolatką. Natasza zgłosiła się do niego, ponieważ chciała zagrać w musicalu "Metro". Okazało się, że była najlepsza na castingu. Po kilku miesiącach stałej współpracy para zakochała się w sobie. Janusz odszedł od żony i postanowił ożenić się z Urbańską.

Zobacz też:

Aktorka Barbara K.-Sz usłyszała zarzuty od Prokuratury! Kara? Do roku więzienia!

Dominika Gwit komentuje skandal w TVP. Prowadzące ośmieszały na wizji "otyłą" uczestniczkę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama