Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate mogła sprawdzić się w nowej roli! Zaskakujące, co połączyło ją z księżną Camillą!

Księżna Kate z całą pewnością jest jedną z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Żona księcia Williama przoduje w rankingach popularności, a poddani Korony doceniają jej wkład w reprezentację monarchii. Wielu wolałoby, by to właśnie Cambridge’owie wyprzedzili w kolejce do tronu księcia Karola i księżną Camillę. Żona księcia Williama od jakiegoś czasu szczególnie eksponowana jest na królewskich profilach w mediach społecznościowych. Tym razem zaprezentowano jej talent fotograficzny...

Księżna Kate i książę William z wielkim poświęceniem oddają się pełnieniu obowiązków członków rodziny królewskiej. W przeciwieństwie do Harry’ego i Meghan para od zawsze skupiona była na reprezentowaniu Korony.

Małżonka przyszłego następcy tronu nie zapomina również o pielęgnowaniu swoich pasji. Nie od dziś bowiem wiadomo, że księżna Kate interesuje się fotografią. Na Instagramowym profilu Cambridge’ów kilkukrotnie publikowano fotki jej autorstwa.

Księżna Kate za aparatem!

Tym razem po raz kolejny została poproszona o wykonanie wyjątkowego portretu. Przed obiektywem stanęła bowiem księżna Camilla, która 17 lipca świętować będzie swoje 75. urodziny. Zdjęcie wykonane przez księżną Kate zostanie opublikowane w specjalnym wydaniu "Country Life".

Reklama

Sesje zdjęciowa miała miejsce w scenerii doskonale znanej zarówno księżnej Kate, jak i Camilli. Fotki zostały wykonane w ogrodach Raymill, niedaleko domu księżnej w Wiltshire. Na fotkach widać uśmiechniętą Camillę w niebieskiej sukience w kwiaty z koszem pelargonii.

Wyjątkowa okładka światło dzienne ujrzy już za kilka dni. Uroczysta premiera została zaplanowana na 13 lipca. To wyjątkowy numer, bowiem powstał z okazji 125.rocznicy powstania magazynu.

Jak wam się podoba?

Zobacz też:

Książę William i Kate emocjonują się na Wimbledonie. Księżna skradła całe show!

Kate Hudson topless raczy się kawką! Odważnym kadrem pochwaliła się na Instagramie...

Bartosz Żukowski znów przeszedł metamorfozę. Wygląda lepiej?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Camilla Parker Bowles

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy