Reklama
Reklama

Magda Gessler odejdzie za Edwardem Miszczakiem z TVN?! Restauratorka dementuje plotki!

Magda Gessler (68 l.) to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd stacji TVN. Prowadzone przez nią "Kuchenne rewolucje" od wielu sezonów cieszą się ogromną popularnością. Teraz na korytarzach TVN plotkuje się, że być może słynna restauratorka także nie zabawi zbyt długo na ekranach TVN-u. Restauratorka postanowiła odnieść się do tych spekulacji...

Na początku czerwca do mediów trafiła zaskakująca informacja - okazało się bowiem, że Edward Miszczak postanowił opuścić szeregi Grupy TVN i zrezygnować ze stanowiska dyrektora programowego.

Miszczak zajmował to stanowisko przez 25 lat. Dyrektor programowy postanowił wydać również krótkie oświadczenie, w którym w dość oszczędny sposób poinformował, że "czas na zmiany".

Okazuje się, że nie jest to jedyne głośne odejście w ostatnim czasie. Sporo zamieszania narobił również udział Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Tańcu z Gwiazdami", a także przejście Mateusza Gesslera do Polsatu, w którym poprowadzi "Hell’s Kitchen".

Reklama

Magda Gessler powiedziała o zarobkach w TVN...

Magda Gessler od 2010 roku prowadzi "Kuchenne rewolucje", które przyniosły stacji niemały rozgłos i... pieniądze. "Super Express" podaje, że w 2019 roku TVN dzięki ratowaniu przez Gessler upadających lokali gastronomicznych - zarobiło 232,9 milionów złotych. Wyszło jednak na jaw, że restauratorka niewiele z tego "przytuliła"...

Gessler przejdzie do konkurencji?

Teraz plotkuje się, że Magda może myśleć o przejściu do konkurencyjnej stacji. Jej decyzja miałaby ponoć być związana z odejściem Edwarda Miszczaka z TVN. Media podają, że dyrektor programowy będzie dążył do tego, by mieć przy sobie największe gwiazdy.

Magda Gessler dementuje plotki!

Magda Gessler nie pozostawiła jednak tych plotek bez komentarza. Na swoim Instagramie opublikowała krótkie oświadczenie w formie wierszyka, w którym poinformowała, że "TVN to jej domek". Wygląda więc na to, że nie szykuje się do żadnego transferu!

Jesteście zawiedzeni?

Zobacz też:

Joanna Opozda cała we łzach: "Nie da się go uratować". Poruszający apel do fanów!

Książę William i Kate emocjonują się na Wimbledonie. Księżna skradła całe show!

Kate Hudson topless raczy się kawką! Odważnym kadrem pochwaliła się na Instagramie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama