Reklama

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. Jest polską osobowością medialną, prezenterką telewizyjną i celebrytką, a z wykształcenia prawniczką. Popularność zyskała dzięki programowi „Perfekcyjna pani domu”. 
Małgorzata Rozenek - najważniejsze informacje
Małgorzata Rozenek /VIPHOTO /East News

Małgorzata Rozenek - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  01.06.1978

 • Miejsce urodzenia:

  Warszawa

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  prezenter/ka

 • Produkcje:

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. Jest polską osobowością medialną, prezenterką telewizyjną i celebrytką, a z wykształcenia prawniczką. Popularność zyskała dzięki programowi „Perfekcyjna pani domu”. 

Życiorys

Jest owocem miłości Zofii i Stanisława Kostrzewskich. Jej ojciec jest ekonomistą związanym z partią polityczną PiS. Ma starszego o 5 lat brata Michała, który jest tancerzem baletowym. Również Rozenek przez 9 lat uczęszczała do szkoły baletowej, jednak w ostatniej klasie szkoły średniej zadecydowała o innej drodze kariery. Po maturze poszła na studia prawnicze. W 1994 roku stała się absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie doktorantką na tym wydziale. 

Kariera

Przygodę w telewizji zaczęła od wystąpienia gościnnie w takich programach jak „Zacisze gwiazd”, „Kobieta Café”, „Zrozumieć kobietę”. 

Prawdziwy przełom przyszedł jednak w 2012 roku, kiedy Rozenek wybrała się na casting do polskiej wersji brytyjskiego programu „Perfekcyjna Pani domu” („The Perfect Housewife with Anthea Turner”). Początkowo program emitowano na TVN Style, ale po pierwszym sezonie format trafił do TVN-u. 

Kariera Małgorzaty Rozenek nabrała rozpędu i już wkrótce zyskała ogromną popularność. W następnych latach dalej współpracowała ze stacją TVN i wystąpiła jako jurorka w takich programach jak „Bitwa o dom”, „Project Runway” oraz prowadziła program „Piekielny hotel”. Z kolei dla TVN Style była gospodarzem takich programów jak „W dobrym stylu”, „Warsztat urody”, „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”.

W 2016 r. zaangażowała się w program „Projekt Lady”, który osiągnął ogromny sukces, a jego emisja trwa do dziś. W tym samym roku razem ze swoim partnerem Radosławem Majdanem wzięła udział w programie „Azja Express”. Szybko zyskała sympatię widzów, a jej wypowiedzi stały się hitem internetu. Para zyskała miano „polskich Beckhamów”. Wzięli jeszcze udział w reality show „Iron Majdan” oraz w specjalnym odcinku „Milionerów”, gdzie wygrali 40 tysięcy złotych, które przekazali na cele charytatywne.

Kariera pisarska

W 2013 roku wydała swoją pierwszą książkę pt. „Perfekcyjna pani domu. Poradnik”. W kolejnych latach powiększyła swój dobytek o kolejne pozycje: „Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu”, „Jak dbać o siebie perfekcyjnie”, „Perfekcyjny organizer”, „Perfekcyjne maniery” i „Perfekcyjny ślub”.

Życie prywatne

Trzykrotnie wychodziła za mąż. Pierwszy ślub wzięła w trakcie studiów z Łukaszem Bukaczewskim, jednak małżeństwo nie przetrwało. W 2003 roku stanęła na ślubnym kobiercu z aktorem Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów: Stanisława (2006) i Tadeusza (2010). Obaj synowie przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. 
W 2013 roku zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem, który oświadczył się jej rok później. W 2016 roku wzięli ślub, a trzy lata później oficjalnie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Syna Henryka przywitali na świecie w czerwcu 2020 roku. Polscy Beckhamowie chętnie pokazują się publicznie, pozują na ściankach i uczestniczą w imprezach branżowych.


Małgorzata Rozenek - Wiadomości

Małgorzata Rozenek - Zdjęcia

Małgorzata Rozenek - Wideo