Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan: Nigdy nie mówi o pierwszym mężu... Kim jest Łukasz Bukaczewski?

O Małgorzacie Rozenek-Majdan – „królowej” polskiego Instagrama i portali plotkarskich – wiemy niemal wszystko. Gwiazda TVN nie szczędzi obserwującym ją w mediach społecznościowych fanom nawet najintymniejszych szczegółów ze swego życia. Jest tylko jedna kwestia, którą konsekwentnie pomija, pisząc w sieci i mówiąc w wywiadach o sobie. Chodzi o jej pierwszego męża... Kim jest mężczyzna, z którym dwadzieścia lat temu była związana małżeńską przysięgą?

Małgorzata Rozenek-Majdan od ponad pięciu lat jest żoną Radosława Majdana, u boku którego - jak mówi w wywiadach - znalazła prawdziwe szczęście. Wcześniej przez dokładnie dekadę (od 2003 do 2013 roku) była związana małżeńską przysięgą z Jackiem Rozenkiem, z którym doczekała się dwóch wspaniałych synów: Stanisława i Tadeusza. Aktor nie był jednak jej pierwszym mężem...

Małżeństwo krótkie i miłe

Małgorzata Kostrzewska (bo tak brzmi panieńskie nazwisko gwiazdy TVN) była jeszcze studentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdy straciła głowę dla jednego ze swych kolegów z uczelni. Miała niewiele ponad dwadzieścia lat, kiedy Łukasz Bukaczewski poprosił ją o rękę, a ona powiedziała "tak".

Reklama

O swym pierwszym mężu Małgorzata nie mówi w wywiadach. Tylko raz dała się namówić na powiedzenie dosłownie kilku słów o swym studenckim związku z Łukaszem. W rozmowie z Małgorzatą Domagalik z magazynu "Pani" stwierdziła, że jej pierwsze małżeństwo było "krótkie i miłe".

Łukasz Bukaczewski jest jedynym mężczyzną spośród tych wszystkich, którym Małgorzata przysięgała dozgonną miłość, a nie nosi jego nazwiska. Używała go tylko do dnia ślubu z Jackiem Rozenkiem. Nazwisko drugiego męża zostawiła po trzecim ślubie - jak tłumaczyła "Faktowi" - ze względu na synów.

Z nazwiska Bukaczewska zrezygnowała, bo z mężczyzną, który je nosi, nie dane jej było mieć dzieci.

Studencka miłość i... szybki rozwód

Nie jest tajemnicą, że Małgorzatę Rozenek-Majdan i jej pierwszego męża łączy niepisane porozumienie, w myśl którego nie mogą o sobie nawzajem mówić na forum publicznym. Ustalili to już dawno temu... Choć wielu dziennikarzy próbowało nakłonić Łukasza Bukaczewskiego na zwierzenia na temat Małgosi, nikomu się to nie udało. Ona też uparcie milczy, słysząc pytania o pierwszego męża.

Małżeństwo Małgorzaty i Łukasza zakończyło się rozwodem, gdy oboje byli jeszcze na studiach. Przetrwało zaledwie kilka miesięcy. Małgosia ukończyła prawo w 2004 roku już jako pani Rozenek, Łukasz Bukaczewski obronił dyplom dwa lata później, a wkrótce potem został przyjęty do Warsaw Chamber of Legal Advidor, by po jej ukończeniu podjąć naukę w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami.

Kim jest pierwszy mąż gwiazdy?

Jeszcze w trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim Łukasz Bukaczewski rozpoczął pracę w polskiej filii dużej międzynarodowej firmy, później przez ponad rok związany był z inną korporacją, by w końcu w kwietniu 2010 roku - po wcześniejszym półrocznym stażu w znanej warszawskiej kancelarii radców prawnych i ośmiomiesięcznej praktyce w agencji zarządzającej wielkimi nieruchomościami - założyć własną kancelarię "Bukaczewski Legal", którą prowadzi do dziś. Łukasz Bukaczewski specjalizuje się w sporządzaniu umów najmu powierzchni handlowych i biurowych, doskonale zna się na obrocie nieruchomościami, a dla klientów z branży IT świadczy usługi doradztwa prawnego w zakresie umów dostawy i wdrożenia systemów informatycznych, umów licencyjnych oraz organizacji portali i sklepów internetowych.

Pierwszy mąż prowadzącej "Projekt Lady" jest aktywnym użytkownikiem Twittera, można go też znaleźć na Facebooku, ale tu udostępnia zdjęcia i posty wyłącznie znajomym. 

Małgorzata Rozenek-Majdan twierdzi, że wciąż - choć od ich rozwodu minęło już dwadzieścia lat - ma z Łukaszem Bukaczewskim kontakt i dobre relacje, ale...

"Nie ma co się nad tym rozwodzić, bo dla niektórych będzie to kolejna pożywka" - powiedziała Małgorzacie Domagalik.

Zobacz też:

Nowe zasady na "Farmie" w finałowym tygodniu

Jackowski miał ważną wizję. Dotyczy nas wszystkich

Uczniowie wracają do nauki stacjonarnej. Ale nie wszyscy

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »