Reklama

Reklama

Reklama

"Farma": Nowe zasady w finałowym tygodniu. Mieszkańcom z wrażenia opadną szczęki

Za nami niesamowity odcinek, w którym trzech silnych graczy zmierzyło się w konkurencji eliminacyjnej. Z programem pożegnał się Karol Da Costa, a pewne miejsce w finale ma Kuba "Wojna". Przed uczestnikami ostatni tydzień, ale... będzie koszmarnie trudny i codziennie jedna osoba odpadnie z gry o 100 tysięcy zł.

Poranek minie mieszkańcom w zadumie i rozmyślaniu o tym, jak wyeliminowali Karola Da Costę. Na farmie zrobi się cicho i spokojnie bez jego śmiechu, żartów i śpiewania. 

List od Karola wzbudzi wiele emocji

Na dodatek kuchnię przejmie osoba, która nie wie nic o gotowaniu... I jest duże prawdopodobieństwo, że mieszkańcy farmy będą chodzić głodni. 

Po śniadaniu przygotowanym przez nową kucharkę, farmerzy dostrzegą, że w skrzynce znajduje się list. Okaże się, co Karol Da Costa postanowił w kwestii farmera tygodnia i komu przypadnie ta zaszczytna rola. 

Oczywiście do gospodarstwa zawitają prowadzące, Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Ich pojawienie się, zawsze oznacza nowe wyzwania. Co tym razem przekażą uczestnikom?

Reklama

W finałowym tygodniu nikt nie może czuć się bezpieczny, codziennie będzie pojedynek i codziennie... ktoś będzie odpadał. Dziś wieczorem zobaczymy pierwsze zadanie i okaże się, kto pożegna się z farmą!

Oglądaj program "Farma" od poniedziałku do piątku o 20.00 na antenie Telewizji Polsat lub na stronie polsatgo.pl.

#FARMA

***

Zobacz także:

Halejcio pokazała zniszczenia po wichurze! Cudem uniknęła tragedii!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: nocne awantury w domu znanej pary

Edyta Górniak zaalarmowała ludzi w nocy! Pojawiły się bardzo niepokojące objawy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma" | program "Farma" | Marcelina Zawadzka | Ilona Krawczyńska | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy