Reklama

Reklama

Reklama

Radosław Majdan zrezygnował z pracy. Zamieścił wymowny wpis. Co na to Rozenek?

Radosław Majdan (50 l.) to jeden z bardziej znanych byłych piłkarzy. Obecnie 50-latek próbował swoich sił, jako komentator sportowy. Okazuje się jednak, że takie stanowisko niezbyt mu pasowało i wszystko wygląda na to, że zrezygnuje z takiej pracy. Czy to oznacza, że zostanie utrzymankiem Goni?

Nie od dziś wiadomo, że Radosław Majdan nie może pochwalić się tak wysokimi zarobkami jak jego ukochana żona Małgorzata Rozenek. Taki układ chyba jednak nie przeszkadza byłemu piłkarzowi, ponieważ w żadnym wywiadzie się na to nie skarżył.

Niedawno Majdan na swoim instagramowym koncie udostępnił fotografię, w której opisie wyjawił, że rezygnuje z obejmowanego stanowiska. Czy będzie miał teraz za co żyć?

Radosław Majdan rezygnuje z pracy? Poświęci się rodzinie

Radosław Majdan jak na prawdziwego celebrytę przystało, bardzo chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci. Informuje o sprawach bieżących, w tym o odejściu z dotychczasowej pracy.

Reklama

"To był mój ostatni program Liga+Extra. Chciałem bardzo podziękować moim wszystkim redakcyjnym Koleżankom i Kolegom oraz Pracownikom @canalplussportpolska za pomoc, wsparcie i wiarę we mnie, za te prawie 3 lata zawodowego życia, które dzieliłem z Wami, za czas, rozmowy i piękne chwile. Naprawdę dużo się mogłem od Was nauczyć, co bardzo sobie cenie. Dziękuje również widzom @canalplussportpolska i kibicom naszej Ekstraklasy, mam nadzieje, że nie męczyłem zbytnio swoimi komentarzami." - wyjawił Majdan.

50-letni Radek zaskoczył jednak fanów, tym, że już niedługo będzie można zobaczyć go jako członka redakcji serwisu Onet Przegląd Sportowy. Wychodzi więc na to, że finanse Majdanów nie spoczną tylko i wyłącznie na barkach Gosi.

"Moja droga zawodowa od 1 października jak już informowałem to przejście do @onet @przeglad. Jutro mój ostatni program w @canalplussportpolska, zapraszam na godz.21 Ekstraklasa po Godzinach" - dodał w dalszej części wpisu Radek.

Radosław Majdan - życie prywatne i kariera

Radosław Majdan urodził się 10 maja 1972 roku w Szczecinie. Wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin, dwukrotny mistrz Polski z Wisłą Kraków, reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Świata 2002.

Po zakończeniu profesjonalnej kariery trener bramkarzy, bramkarz piłki nożnej plażowej i blind footbalu. Od 2006 do 2009 roku radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego. Od 2012 do 2014 roku gitarzysta zespołu rockowego "The Trash".

Ma starszą siostrę Katarzynę i młodszego brata Cezarego. W młodości oprócz gry nożnej trenował również judo w Arkonii Szczecin oraz koszykówkę.

20 czerwca 1998 roku poślubił projektantkę mody Sylwię Koperkiewicz. Od 2005 do 2008 roku był żonaty z piosenkarką Dorotą Rabczewską. W 2012 roku był w nieformalnym związku z Anną Prus. 10 września 2016 roku ożenił się z prezenterką telewizyjną Małgorzatą Rozenek, z którą jest związany od 2013 roku. 10 czerwca 2020 roku urodził im się syn, Henryk.

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan zarabia krocie. Za kampanię reklamową zgarnia nawet pół miliona zł!

Doda ostro o swoim pierwszym mężu. Miał ją zdradzać z... prostytutkami!
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław wspominają ślub. To już 6 lat...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy