Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zarabia krocie. Za kampanię reklamową zgarnia nawet pół miliona zł!

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatniej rozmowie z Kubą Wojewódzkim była wyjątkowo szczera. Mówiła m.in. o swoim związku z Radosławem Majdanem i o ich finansach, na temat których pojawiło się ostatnio wiele spekulacji. Niedawno celebrytka została współprowadzącą "Dzień dobry TVN" i okazuje się, że zarabia teraz więcej niż mąż. To ona w większości dokłada się do domowego budżetu! O jakich kwotach mówimy?

Małgorzata Rozenek w mediach społecznościowych

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Dzięki swoim umiejętnościom, w ostatnim latach, Perfekcyjnej udało się stworzyć własną markę, która według magazynu "Forbes" warta jest aż 207 mln zł. Co ciekawe, to o milion więcej niż marka Anny Lewandowskiej.

Gonia wie, jak prowadzić media społecznościowe, pozyskiwać obserwatorów i przekuwać swoje zasięgi na pieniądze. Na Instagramie śledzi ją aż 1,5 mln fanów. Według informacji "Super Expressu" za jeden post Rozenek może otrzymywać od 15 do nawet 50 tys. zł. 

Reklama

Poza wpisami reklamowymi, na Instagramie Małgosi pojawiają się również zdjęcia całej rodziny, nagrania z wakacji, a nawet filmiki z siłowni, na których wyciska siódme poty. Razem z Radkiem Majdanem relacjonują swoje codzienne życie i nie chronią prywatności, jak inne gwiazdy. 

Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego

Ostatnio ich popularność znacząco wzrosła. Wszystko za sprawą nowej posady, którą po długich negocjacjach, przyjęła Małgosia. Możemy ją oglądać w zupełnie nowej roli - współprowadzącej "Dzień dobry TVN". 

W ramach autopromocji Rozenek pojawiła się w programie swojego dawnego "wroga" - Kuby Wojewódzkiego. Od razu padło pytanie, czy zarabia więcej od Radka. 

"Tak. Radosław jest osobą, która jest bardzo stabilna emocjonalnie. Jest facetem, który okazuje bardzo dużo wsparcia, jest facetem, który potrafi zbudować swoją kobietę. To jest ogromna jego zaleta, że kobiety przy nim rozkwitają" - chwaliła męża.

Ogromne kwoty za kampanie reklamowe z Małgorzatą Rozenek

Później starała się udowodnić, że małżonek też zarabia i nie tylko ona dokłada się do domowego budżetu. "Radosław bardzo spełnia się w pracy, którą ma. Teraz rozpoczyna nowe wyzwania zawodowe, w Tok FM. Jest stabilny, w ogóle się ze mną nie ściga. Ma swój świat piłki nożnej, komentowania sportowego" - mówiła.

Perfekcyjna podkreślała, że odpowiednio wysoko ceni sobie swoją pracę. Jak podaje "Super Express": "jej stawki za medialne projekty zaczynają się od ponad 300 tys. zł". Przypomnijmy, że kiedyś nawet żartowała, że za mniej z łóżka nie wstaje.

"Super Express" ujawnił również, że za nowy projekt, w którym będzie główną postacią, może zgarnąć nawet pół miliona złotych! Tyle samo trzeba by zapłacić za dużą kampanię reklamową z jej wizerunkiem. 

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek przeżywa właśnie swoje pięć minut i umiejętnie to wykorzystuje. Podobnie Radek, chociaż trzeba przyznać, że jego ostatnia współpraca nie została dobrze odebrana przez internautów... 

***

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek wylądowała na dywaniku po debiucie w śniadaniówce. Szybko poszło

Kuba Wojewódzki ostro do Rozenek. "Od którego momentu ukrywasz swój wiek?"

Królowa Elżbieta II czuje się coraz gorzej? Najnowsze zdjęcia nie kłamiąpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy