Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki ostro do Rozenek. "Od którego momentu ukrywasz swój wiek?"

Kuba Wojewódzki (58 l.) to niekwestionowany "król TVN-u" oraz jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w polskim show-biznesie. Gwiazdor od lat obecny jest również na Instagramie, gdzie informuje fanów, o tym, kto pojawi się w jego programie. Niedawno zaskoczył i zaprosił do udziału w show Małgorzatę Rozenek-Majdan. Okazuje się, że zadał jej kilka niewygodnych pytań.

Aż trudno uwierzyć w to, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Wojewódzki już nie obrzucają się publicznie błotem. Prezenterka i dziennikarz pogodzili się podobno parę miesięcy temu. Wszystko wskazuje na to, że kontakt mają coraz lepszy. Gdyby tak nie było, Kuba nie zaprosiłby "Perfekcyjnej" do swojego show.

Reklama

Kuba Wojewódzki pyta Rozenek, od kiedy ukrywa prawdziwy wiek

Kuba Wojewódzki udostępnił na swoim instagramowym koncie kilka urywków z programu. Okazuje się, że nie mógł się powstrzymać i postanowił zadać Małgorzacie kilka niewygodnych dla niej pytań.

"Od którego momentu ukrywasz swój wiek? Ty zarabiasz więcej niż Radosław? Przerabiasz zdjęcia na Instagramie? Bo ty jesteś seksowną babą. Ty o tym wiesz" - zapytał Kuba Wojewódzki.

Niestety w wycinkach z programu Kuba próżno jest szukać odpowiedzi Goni na te pytania. Poznamy je dopiero w przyszłym tygodniu, kiedy show będzie mieć swoją premierę.

Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawi się również Maciej Musiałowski. Nie wiadomo jednak czy uda wtrącić mu się w dyskusję między dziennikarzem a Gonią.

Kuba Wojewódzki - życie prywatne i kariera

Kuba Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Karierę rozpoczął w latach 80. Pisał dla "Magazynu Muzycznego", a także był felietonistą tygodnika "Polityka".

Od 2003 do 2007 roku był redaktorem Antyradia. Prowadził audycje w Esce Rock, był też związany z Rock Radiem. Współpracuje z Teatrem 6. Piętro. Jest laureatem Świrów, a także zdobywcą Wiktora.

W 2022 roku został jednym z jurorów w programie TVN "Mask Singer". Od marca 2022 roku współprowadzi podcast "WojewódzkiKędzierski".

Od 2003 do 2007 roku był w związku z Anną Muchą, a w latach 2013 do 2018 roku z Renatą Kaczoruk.

Zobacz także:

Jacek Rozenek stracił cały swój majątek przez chorobę? "Ja nie mam w tej chwili nic..."

"Dzień dobry TVN". Pierwsze oceny po debiucie Małgorzaty Rozenek: "Głos niemedialny"
Woźniak-Starak nie obawia się o Rozenek. "Ma do pomocy Krzyśka Skórzyńskiego"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy