Reklama

Reklama

Reklama

Doda ostro o swoim pierwszym mężu. Miał ją zdradzać z... prostytutkami!

Jeszcze niedawno Doda (38 l.) wypowiadała się bardzo ciepło o swoim pierwszym mężu - Radosławie Majdanie (50 l.). Twierdziła nawet, że to "on był jej jedyną prawdziwą miłością" i tak naprawdę "kochała tylko jego". Dziś nie szczędzi mu gorzkich słów i zarzuca byłemu piłkarzowi niewierność. Co dokładnie powiedziała artystka?

Doda krytykuje Radosława Majdana

Nowy program telewizji Polsat "Doda. 12 kroków do miłości", w którym piosenkarka szuka miłości swojego życia, to okazja do poznania wielu tajemnic skrywanych przez popularną artystkę.

Dorota Rabczewska zwykle nie nie gryzie się w język, co przyczyniło się do wybuchu wielu afer z jej udziałem. Tym razem uderzyła w swojego pierwszego męża, Radosława Majdana. Co zarzuca mu liderka zespołu Virgin?

Reklama

Rozmowy z psychologiem stanowią  niezwykle ważną część programu "Doda. 12 kroków do miłości". Artystka często wraca w nich do najważniejszych wydarzeń ze swojego życia, które ukształtowały ją jako osobę i wpłynęły na to, kim jest dzisiaj. Choć nie zawsze są to miłe wspomnienia, Doda potrafi wyciągnąć wnioski z przykrych sytuacji i stara się nie popełniać więcej tych samych błędów.

Teraz chce uważniej dobierać partnerów i dawać sobie więcej czasu na podejmowanie ważnych decyzji. W tym wszystkim ma jej pomóc nowe randkowe show.

Choć pierwsi kandydaci nie zrobili na niej najlepszego wrażenia, Doda nie traci nadziei.

Doda gorzko o Majdanie: "musiałam się nauczyć zabijać miłość"

Ostatnio w trakcie wizyty u terapeuty, piosenkarka opowiadała o trudach relacji ze swoim pierwszym mężem, Radosławem Majdanem. Były piłkarz miał notorycznie zdradzać artystkę z prostytutkami:

"Musiałam się nauczyć zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu. Bardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była" - wyznała Doda.

Pomimo tego, piosenkarka nie potrafiła przestać go kochać. Przez długi czas walczyła z trudnymi emocjami.

"Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat. Dzi*** się mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się, Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać" - opowiadała w programie.

Doda i Majdan: gdzie się poznali?

Dorota Rabczewska, początkująca wokalistka zespołu Virigin, poznała Radosława Majdana, piłkarza Wisły Kraków, w reality show "Bar", które biło rekordy popularności na początku lat 2000. Celebryci od razu wpadli sobie w oko.

Ich romans śledziła wtedy cała Polska. Błyskawicznie się zaręczyli i w 2005 roku wzięli ślub. Związek nie przetrwał jednak próby czasu - Doda i Majdan rozwiedli się po trzech latach małżeństwa.

Jakiś czas temu wokalistka wspominała, że związek ze sportowcem to była jej "jedyna prawdziwa miłość". Czy artystka aby nie idealizowała za bardzo swojego pierwszego męża?

Co na to sam Majdan? Jak na razie nie odniósł się do zarzutów.

"Doda. 12 kroków do miłości" w soboty od 3 września o godz. 20:00 w Telewizji Polsat.
Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat GoGoGo.


Zobacz też:

Fani nie zostawili suchej nitki o programie Dody. "Co za psycholodzy jej dobierali tych partnerów?"

Doda z krzyżem w kroczu na "Wielkim Graniu na PGE Narodowym" (ZDJĘCIA)

"DODAtek. 12 kroków do miłości". Czego najbardziej boi się Doda? Tym razem nie chodzi o miłość

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Radosław Majdan | Doda - 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy