Reklama

Reklama

Reklama

Doda była naprawdę zakochana tylko w Majdanie? "Jestem wykończona psychicznie"

Doda (38 l.) po rozwodzie zaczyna nowe życie. Jesienią na antenie Polsatu startuje program, w którym artystka będzie szukała... trzeciego męża. W rozmowie z terapeutą przyznaje, że tak naprawdę była zakochana w pierwszym z nich, Radku Majdanie (50 l.). "Musiałam nauczyć się zabijać miłość po nim" - zwierzyła się.

Doda ma za sobą wiele burzliwych związków. Ostatnio wokalistka rozstała się ze swoim drugim mężem - producentem filmowym, Emilem Stępniem. Ich rozwód przypadł na premierę wspólnego dzieła "Dziewczyny z Dubaju"

Teraz artystka rozlicza się z trudną przeszłością w piosenkach i zaczyna od nowa. Nie tylko wydała nowy przebój "Melodia Ta" w zupełnie świeżym stylu, ale wróciła też do panieńskiego nazwiska i wybrała sobie drugie imię - Dorota Aqualiteja Rabczewska.

Reklama

Doda startuje z nowym programem "12 kroków do miłości"

Teraz piosenkarka zdecydowała się na udział w eksperymencie psychologicznym pod czujnym okiem kamer, który wymagał od niej niesamowitej otwartości i odwagi. Już 3 września na antenie Polsatu startuje program "Doda. 12 kroków do miłości".  

Gwiazda przy współpracy z psychologiem Leszkiem Mellibrudą spróbuje... znaleźć sobie partnera życiowego na dobre i na złe. W reality-show pojawi się dwunastu kandydatów, z którymi piosenkarka będzie spędzać czas i umawiać się na randki, a widzowie będą śledzić jej życie. 

Każde spotkanie będzie dokładnie analizowane z terapeutą

Rabczewska przyznaje, że udział w programie wymagał od niej wyjścia ze strefy komfortu i dotychczasowych przyzwyczajeń.

We fragmentach widzimy oburzoną Dodę, która domaga się wyników badań lekarskich przed pójściem do łóżka czy jej płacz z powodu złamanego serca.

Doda sentymentalnie o miłości do Radosława Majdana

Okazuje się, gwiazda tak naprawdę kochała tylko swojego pierwszego męża, Radka Majdana. Długo musiała leczyć się z miłości do niego.

Wyznała to... siedząc na kozetce u psychologa. 

Doda była związana z Radkiem Majdanem na początku swojej muzycznej kariery. Tworzyli wówczas jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Mówiło się o nich "polscy Beckhamowie"

Majdan wybierał już nawet imię dla ich synka...

Chociaż zakochani snuli plany o założeniu rodziny, to finalnie związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się w atmosferze skandalu. Trzy lata po ślubie Radosław zdradził piosenkarkę, a ta w odwecie... wyrzuciła jego rzeczy przez okno.

Zobacz też:

Doda opowiada o ciężkich chwilach z byłym mężem. "Okłamał babcię na łożu śmierci"

Doda nie ma pieniędzy z filmu "Dziewczyny z Dubaju"? Pomimo sukcesu "dostała kopa w du*ę"

Maja Staśko będzie walczyć w MMA. Aktywistka przemocą chce pomóc... ofiarom przemocy

Doda zdradziła sekret swojej figury. Robi to od lat!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy