Reklama
Reklama

Doda opowiada o ciężkich chwilach z byłym mężem. "Okłamał babcię na łożu śmierci"

Dorota Rabczewska (38 l.) niedawno zakończyła kolejny związek. Piosenkarka ma ostatnio pecha jeśli chodzi o mężczyzn. Długo unikała mówienia o tym, co ją spotkało w trakcie małżeństwa z Emilem Stępniem (45 l.). W końcu odważyła się ujawnić prawdę. Niestety, celebrytka nie ma zbyt wiele dobrego do powiedzenia o swoim byłym mężu.

Trudne przejścia z byłym mężem


Małżeństwo Dody i producenta filmowego Emila Stępnia trwało trzy lata. Celebrytka przez długi czas nie opowiadała w mediach o szczegółach jej relacji z mężem. Teraz przyznaje, że przechodziła ciężkie chwile. Kiedy złożyła pozew o rozwód, zyskała siły, by mówić o tym, co ją spotkało.

Wokalistce związek z producentem filmowym dał się mocno we znaki i nie poradziłaby sobie sama z emocjami, gdyby nie pomoc specjalisty.

Reklama

Dziś już czuje się lepiej i jest w stanie o wszystkim na chłodno porozmawiać.

Teraz, w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, zdradza, jakie nieprzyjemności spotkały ją i jej bliskich ze strony byłego partnera.

Piosenkarka zdawała sobie sprawę, że aby ruszyć dalej, musi zmierzyć się z demonami przeszłości. W uporaniu się z nimi pomagają jej wywiady w mediach i otwarta rozmowa o tym, co przeszła.

Teraz chce uważniej dobierać partnerów i dać sobie więcej czasu na podejmowanie ważnych decyzji.

Doda szuka nowego męża w Polsacie

Gwiazda stara się rozpocząć kolejny etap w życiu. Nagrywa właśnie nowy materiał i chce ponownie zająć się na poważnie muzyką. To przecież właśnie muzyka otworzyła jej drzwi do sławy. Doda ma nadzieję, że uda jej się powrócić na szczyty list przebojów, a do jej hitów znów będą bawić się fani w całej Polsce.

Pomimo trudnych doświadczeń, nie zamyka się też na nową miłość. W związku z tym, postanowiła poszukać kolejnego męża... w telewizji.

Już we wrześniu w telewizji Polsat rusza zupełnie nowe reality show "Doda. 12 kroków do miłości", w którym widzowie będą mieli okazje śledzić poczynania wokalistki.

W wyborze idealnego kandydata na partnera wspomoże ją psycholog Leszek Mellibruda. Aby na czas poszukiwań odizolować się od niepotrzebnych bodźców, Doda na 40 dni przeniesie się do specjalnej, ekskluzywnej willi wraz z dwunastoma kandydatami na przyszłego męża.

Po randce z każdym z nich zadecyduje, z którym chce spotkać się ponownie.

Czy popularna piosenkarka odnajdzie w programie prawdziwą miłość? Przekonamy się już jesienią w Polsacie.


Zobacz też:

Jaki rozmiar butów noszą gwiazdy? Niektóre przykłady mogą zaskoczyć

Doda znalazła koszulkę Nergala i chce go sprzedać fanom

Jak zrobić ładne selfie? Odkryj sekret zdjęć Lewandowskiej i Wieniawy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama