Reklama
Reklama

​Doda zrobiła porządki w szafie i znalazła koszulkę Nergala. Chce ją sprzedać! „Raczej nie będę mu wysyłać”

Doda (38 l.) postanowiła zrobić generalne porządki w szafie. Niespodziewanie znalazła na jej dnie tiszert z logo zespołu Behemoth, którego liderem jest jej były narzeczony, Nergal (45 l.). Fakt, że rozstali się 11 lat temu, można sugerować, że Doda nie robi porządków zbyt często…

Doda (posłuchaj!) co jakiś czas organizuje wyprzedaż swoich rzeczy. Specjalnie w tym celu utworzyła osobną stronę internetową. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że przez jej szafę przewinęły się setki markowych kreacji, po które często jeździła za granicę, zanim rozpowszechniła się sprzedaż internetowa. Podczas jednego z takich „shoppingów”, w Mediolanie, została wzięta za prostytutkę przez byłego męża Pameli Anderson. 

Reklama

Ostatnio piosenkarka uznała, że metka znanego domu mody nie jest gwarancją jakości. Przekonały ją o tym przygody z markowym obuwiem, które okazało się wysysać jej krew ze stóp, w przeciwieństwie do niezwykle wygodnych klapek za 30 złotych. Jak wyznała na Instagramie:

Doda znalazła koszulkę Nergala

Jak się jednak okazuje, Doda prowadzi porządki cyklicznie, ale niezbyt dokładnie. No bo jak wyjaśnić fakt, że dopiero teraz wygrzebała z dna szafy tiszert Nergala z logo Behemontha (zobacz)? On i Doda rozstali się 11 lat temu. Jak wspominał potem w „Gali”:

Ich związek skończył się burzliwie, jak wszystkie dotychczasowe związki piosenkarki. Warto przypomnieć, że po rozstaniu z pierwszym mężem, Radosławem Majdanem wyrzuciła  jego ubrania na śmietnik, dzwoniąc po fotografów, by uwiecznili, jak szuka majtek w kontenerach. Błażeja Szychowskiego na odchodne nazwała czule „dziwką, patrzącą na mikrofon jak na k**asa”, zaś z Emilem Haidarem skończyło się w sądzie

Byli kochankowie procesowali się o zwrot pierścionka zaręczynowego, sukienek, torebek i butów, które Doda otrzymała podczas ich narzeczeństwa, porysowany samochód oraz kradzież szafy wraz z zawartością. Wszystko jednak przebiło rozstanie z Emilem Stępniem. Odkąd wiosną zeszłego roku Doda ogłosiła, że ich drogi się rozeszły, na jaw wyszło mnóstwo dziwnych spraw, związanych z finansowaniem filmu, spółką na Malcie i niezadowolonymi inwestorami, którzy domagają się udziału w zyskach.

Po rozstaniu z Negralem uroczyście spaliła jego rzeczy na tarasie, ale, jak się właśnie okazało, coś przeoczyła…Jak wyznała na InstaStories, podczas najnowszych porządków, dokonała znaleziska, które ją samą zaskoczyło:

Na pewno znajdą się chętni…

Zobacz też: 

Doda zwietrzyła oszustwo wśród swoich współpracowników. „Wyciągnę konsekwencje”

Doda była "wykorzystana i opluwana" przez byłych. Tylko o jednym myśli ciepło

Dagmara Kaźmierska polską Pamelą Anderson. Kusi zdjęciami w negliżu

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Nergal
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy