Reklama

Reklama

Reklama

Fani oburzeni nowym odcinkiem programu Dody. "Co robi tam żonaty mężczyzna?"

Dorota Rabczewska (38 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Gwiazda bierze właśnie udział w programie "Doda. 12 kroków do miłości", w którym ma szansę znaleźć miłość swojego życia. Okazuje się, że kandydaci, którzy pojawili się do tej pory w programie, nie sprostali jej oczekiwaniom. Jeden z nich po emisji odcinka został nawet mocno skrytykowany przez internautów.

Dorota Rabczewska w drugim odcinku programu "Doda. 12 kroków do miłości" spotkała się z kolejnymi kandydatami na partnera. Niestety obydwie randki okazały się totalnym niewypałem. Uczestnicy show nie tylko nie przypadli Dodzie do gustu, ale również nie zdobyli sympatii internautów.

W programie Dody wystąpił żonaty mężczyzna

Doda, miłości postanowiła poszukać w programie rozrywkowym "Doda. 12 kroków do miłości". Fani wokalistki mogli niedawno obejrzeć drugi odcinek show, w którym 38-latka spotkała się z trenerem personalnym Arkiem, który zabrał ją na basen oraz z Wiktorem. 38-letni góral z początku przypadł do gustu wokalistce. Jednak, kiedy okazało się, że jest żonaty, jego szanse na kolejną randkę z Dodą spadły do zera.

Reklama

Po emisji odcinka programu w sieci zawrzało. Internauci byli oburzeni tym, że do show dopuszczono żonatego faceta. Jakby tego było mało, podczas feralnej randki 38-letni Wiktor wyjawił, że od 12 lat jest żonaty, jednak nie wierzy w wierność.

Fani Doroty nie zostawili suchej nitki na producentach programu oraz na psychologu, który pomagał dobierać kandydatów.

"Nie bardzo rozumiem. Kto ludzi wybiera do programu? Czy zbierają, kogo popadnie z ulicy?"

"Co robi tam żonaty mężczyzna?"

"Co za psycholodzy jej dobierali tych partnerów?"

"Po tym odcinku już mu żona powie kiedy rozwód" - pisali w sieci fani programu.


Dorota Rabczewska - związki wokalistki

W 2003 roku podczas jednego z meczów w Ustce poznała Radosława Majdana. Pobrali się 5 marca 2005 roku. W połowie kwietnia 2007 piosenkarka poinformowała w programie "Dzień dobry TVN" o złożeniu do sądu pozwu rozwodowego. 10 stycznia 2008 roku para uzyskała rozwód.

Od maja 2009 roku była związana z muzykiem Adamem Darskim, z którym zaręczyła się 1 stycznia 2010 roku. W marcu 2011 Darski zakończył związek z piosenkarką.
Latem 2011 roku Doda związała się z tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim, z którym rozstała się po 10 miesiącach związku.

W lipcu 2015 roku zaręczyła się z przedsiębiorcą Emilem Haidarem. W listopadzie 2015 roku poinformowała o zakończeniu tego związku.

W 2017 roku zaręczyła się z producentem filmowym Emilem Stępniem w Marbelli. 9 czerwca 2021 roku poinformowała o złożeniu pozwu rozwodowego. Rozwód pary został sfinalizowany 15 listopada 2021 roku. Po rozstaniu Doda wyznała, że w małżeństwie doświadczyła przemocy psychicznej.

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz także:

Te gwiazdy miały najpiękniejsze kreacje ślubne. Wyglądały rewelacyjnie

Ibisz nie zdradził tego nawet żonie. Tylko Doda zna jego sekret
Doda pozwoliła sobie na niesmaczny żart po śmierci królowej. Fani komentują: "Przegięcie"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy