Reklama

Reklama

Reklama

Całkiem nagi Nergal stoi przed szybą. Zdjęcie w sieci!

Adam Darski, zwany Nergalem, postanowił rozebrać się „do rosołu”, po czym dał sobie zrobić zdjęcie, a następnie pochwalił się nim w sieci. Rozsądnie?

Kłopoty z prawem Nergala

Adam Darski, który na co dzień posługuje się ksywką Nergal, wielokrotnie szokował opinię publiczną i to nie tylko na koncertach, ale także poza sferą zawodową.

Jednym z pierwszych jego "ekscesów" było podarcie Biblii, za co zresztą miał sprawę w sądzie. Sąd Okręgowy w Gdańsku ostatecznie uznał, że choć zachowanie nie należało do najbardziej kulturalnych, to nie było przestępstwem, w związku z czym muzyk został uniewinniony. Sprawa miała swoje zwroty akcji na przestrzeni kilku lat, jednak Nergal nie poniósł konsekwencji.

Reklama

Kilka lat później lider zespołu Behemoth znów się naraził, tym razem fundacji Ordo Iuris, która wysłała zawiadomienie o przestępstwie, a Darski ponownie został oskarżony o obrazę uczuć religijnych w związku z umieszczeniem zdjęcia, na którym widać, jak przysłania obraz Matki Boskiej butem. Wówczas Sąd Rejonowy w Warszawie ukarał go grzywną w wysokości 15 tys. zł, choć adwokat muzyka odwołał się od tej decyzji.

Nergal nago w saunie. Zdjęcie zza szyby w sieci

Teraz znów jest głośno o Nergalu, ponownie za sprawą zdjęcia, tyle że swojego własnego, na którym pozuje całkiem nago. Jego wizerunek odbija się w szybie, a miejsce newralgiczne zostało zasłonięte czarną emotikonką serduszka, w innym wypadku nie przeszłoby bowiem cenzury portalu społecznościowego.

Nie wiadomo, w jakim celu były chłopak Dody zamieścił fotografię, gdyż w opisie posłużył się jedynie dwoma emotikonami.

Zrobione w saunie zdjęcie, jak można było się spodziewać, wywołało poruszenie, choć jego fani raczej nie byli zaskoczeni takim obrazkiem. Podobna fotografia bowiem widnieje już na jego profilu od ponad dwóch lat. Wtedy miejsca intymne zakrył krzyżykiem.

Jedna z osób, nawiązując do szyby, zażartowała, że Nergal ma niezłe parcie na szkło. Inni wypowiedzieli się dość neutralnie.

Uważacie, że publikowanie tego typu zdjęć w sieci jest zasadne?

Zobacz też: 

Maryla Rodowicz flirtuje z uczestnikiem "The Voice Senior"

Rafał Brzozowski zaliczył wpadkę w "The Voice Senior". Tak się tłumaczy"

Aneta Glam o operacjach plastycznych. "Nie korzystam z upiększaczy"

Koronawirus w Polsce. Coraz więcej osób pod respiratorami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nergal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy