Reklama
Reklama

"Doda. 12 kroków do miłości": relacja na żywo 2. odcinka. Czy kolejne randki będą udane?

"Doda. 12 kroków do miłości" to show uważane za eksperyment psychologiczny, w którym Doda szuka miłości na dwunastu randkach. Pierwsze dwie okazały się katastrofą. Czy tym razem kandydaci sprostali wymaganiom wokalistki? Niewykluczone, że tym razem randki będą udane, a być może Doda nawet się zakocha! Oto relacja z drugiego odcinka, który można obejrzeć za darmo w Polsat Go.

"Doda. 12 kroków do miłości" stał się sobotnim hitem Polsatu, który gromadzi ponad telewizorami 800 tysięcy osóbDorota Aqualiteja Rabczewska poddała się eksperymentowi z udziałem psychologa, Lesza Mellibrudy. Wszystko po to, aby dowiedzieć się, jakie błędy popełnia w relacjach z mężczyznami.

Reklama

"Doda. 12 kroków do miłości" relacja na żywo 2. odcinka

Doda na początku odcinka rozmawiała ze swoim przyjacielem, szerzej znanym jako Dżaga. Po wyrażeniu obaw przed kolejnymi randkami, gwiazda zadzwoniła do kolejnego kandydata, który okazał się... trenerem personalnym. To miła odmiana w porównaniu do pierwszych dwóch randek.

Doda nie kryła radości, że "ktoś w końcu będzie dobrze wyglądał". Czy ich randka się uda?

"Doda. 12 kroków do miłości"

Doda zaprosiła do swojej willi makijażystę i fryzjera, aby przygotowali ją do randki. Było to nie lada zadanie, ponieważ spotkanie z nowym kandydatem ma odbyć się na... basenie! Dziś taksówkarzem Dody była kobieta, która zapytała gwiazdę, jakiego mężczyzny szuka dla siebie, co takiego musiałby mieć w sobie.

Doda odpowiedziała: "Raczej wiem, czego musiałby nie mieć. Nie chciałabym kogoś, kto jest interesowny, kto kalkuluje, zbyt kombinuje, zdradza, ma nałogi, ukrywa przede mną rzeczy, mówi mi nieprawdę i chce mnie, bo jestem jego trofeum, interesem, trampoliną, transferem do lepszego życia, albo kaprysem. Chciałabym, żeby mnie kochał, naprawdę".

Przy okazji Doda opowiedziała historię, którą opisaliśmy tutaj: Doda o "interesie" swojego chłopaka. Odkochała się natychmiast.

"Doda. 12 kroków do miłości". Pierwsza randka drugiego odcinka

Kiedy Doda podjeżdżała pod basen, czekał na nią już kandydat, który przyszedł... ze swoją córką. Okazało się, że dziewczyna ma 16 lat i jest fanką Dody. Niestety, piosenkarce nie spodobało się to i nie pomogły nawet kwiaty od Arka.

Arek, 46-letni rozwodnik był bardzo zestresowany, lecz udało mu się rzucić komplement Dodzie: "jesteś jak konserwa (...) zupełnie się nie starzejesz". Mężczyzna ćwiczy od wielu lat boks, sporty walki i jujitsu. Jest też trenerem personalnym i spędza dużo czasu na siłowni. Ewidentnie zrobił wrażenie swoim sześciopakiem. Niestety, stres tak sparaliżował mężczyznę, że zadawał Dodzie niewiele pytań. Sam o sobie też powiedział niewiele.

Psycholog, Leszek Mellibruda ostro ocenił gwiazdę: "Jesteś jak osa, na odległość ranisz kandydatów". Dodatkowo terapeuta zarzucił Dodzie, że paraliżuje mężczyzn i nic z tym nie robi.

Pojawił się też temat seksu. Mężczyzna stwierdził, że taka kobieta jak Doda może mieć każdego mężczyznę. Oburzona piosenkarka odpowiedziała, że jest konserwatystką w sprawach łóżkowych i nawet rok potrafi czekać, zanim pójdzie z kimś do łózka.

"Doda. 12 kroków do miłości". Druga randka drugiego odcinka

Na drugą randkę Doda umówiła się z Wiktorem, który uprawia brazylijskie jujitsu, kolarstwo górskie i MTB. Jako fan sportu, może spodoba się piosenkarce?

Tym razem 38-latek spodobał się Dodzie ze względu na błysk w oczach i brak strachu wobec piosenkarki. Mężczyzna zabrał Dodę na randkę do lasu, ponieważ najlepiej czuje się na łonie natury. Wycieczka do lasu i spontaniczność Wiktora sprawiła, że stał się dla Dody interesujący.

Mężczyzna wdał się w dyskusję na temat pracy, sposobu zarobku i... poliamorii. Gwiazda ewidentnie nie podzielała jego poglądów, lecz stwierdziła, że mogłaby kontynuować znajomość, wyłącznie na stopie koleżeńskiej. Na dodatek, kandydat okazał się... żonaty. Jeszcze nie wie, kiedy weźmie rozwód ze swoją żoną z którą spędził 12 lat.

"Doda. 12 kroków do miłości". Podsumowanie randek przez psychologa

Spotkanie Dody i psychologa, Leszka Mellibrudy również nie należało do najmilszych. Doda jednak wyjaśniła, dlaczego nauczyła się zabijać miłość. Opowiedziała między innymi o zdradach Radka Majdana i podłym zachowaniu Nergala (Adama Darskiego). Czy w następnych odcinkach Doda będzie się lepiej dogadywała z psychologiem? Czy zmieni swoje nastawienie do mężczyzn i czy spotka kogoś, kto naprawdę ją zainteresuje? 

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz także:

Przepowiedziała przyszłość Dody. Wróżka nie ma wątpliwości: "Przeżyje wielkie rozczarowanie"

Doda o koszmarze ostatniego małżeństwa. Wyssało z niej życie: "Nie mam siły na dalsze pomyłki"

Doda urządziła reżyserowi piekło na ulicy. Odesłał ją do psychologa

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda uknuła intrygę. Partner tego nie przewidział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy