Reklama
Reklama
Tylko u nas

TYLKO U NAS: Wyciekły wymagania Dody względem facetów! Produkcja programu musiała je spełnić, a łatwo nie było...

Dorota Aqualiteja Rabczewska chce odnaleźć prawdziwą miłość! To dlatego zdecydowała się wystąpić w nowej produkcji stacji Polsat. Już jesienią będziemy mogli zobaczyć, jak jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, zakochuje się. "Doda. 12 kroków do miłości" ma być formą eksperymentu psychologicznego... ale diwa ma swoje wymagania względem panów. Pomponik dowiedział się jakie!

"Doda. 12 kroków do miłości" już jesienią na antenie Polsatu

Doda, czyli Dorota Aqualiteja Rabczewska (zobacz!), postanowiła znaleźć miłość w niestandardowy sposób. Z pomocą psychologa, Leszka Mellibrudy, będzie starała się spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. 

Artystka weźmie udział w eksperymencie psychologicznym i na 40 dni zostanie zamknięta w luksusowym domu. Pozna 12 kandydatów, których wyłoniono według jej określonych wymagań... Jakich? Pomponik dowiedział się, czego zażyczyła sobie diwa!

Reklama

Doda określiła swoje wymagania względem facetów

"Doda. 12 kroków do miłości" to nowy program stacji Polsat, który będziemy mogli zobaczyć już jesienią. Podczas poszukiwań tego jedynego, artystkę będą wspierać przyjaciele: najbliższa przyjaciółka Oliwka oraz najbardziej znana drag queen w Polsce, Mariusz Ząbkowski "Dżaga". Każde spotkanie z kandydatem, gwiazda będzie omawiać z psychologiem. 

"Dla mnie najważniejsze jest, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy i zrozumieć mechanizmy swoich złych wyborów. Bo nikt nie stał nade mną z pistoletem, nikt mnie do niczego nie zmuszał, przeciwnie - czasem mnie ostrzegano, a mimo to dalej brnęłam w związek. Jakie mam deficyty? Dlaczego tak się dzieje, mimo że mam bardzo dobrze rozwiniętą intuicję?" - zastanawia się Doda.

Lista wymagań Dody! Ujawniamy!

Kandydaci, których pozna gwiazda, zostali wybrani na podstawie określonych danych. Jak się okazuje, nie jest łatwo dogodzić Dorocie i niewielu panów spełnia jej wymagania. Produkcja informuje, że "to mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy". Nam udało się dotrzeć do szczegółowej listy...

Nasz informator dowiedział się, że kandydaci na potencjalnych partnerów Dody, muszą być w wieku od 29 do 45 lat. Powinni również być atrakcyjni fizycznie tak, aby gwiazda mogła się nimi zainteresować. Co to oznacza? Powinni mieć ładną sylwetkę i przede wszystkim zadbane zęby, na punkcie których diwa ma obsesję.

Muszą również lubić sport i często go uprawiać. Koniecznie powinni reprezentować "akceptowalny" status materialny, aby ograniczyć ryzyko, że ich motywacja to pieniądze, które posiada Doda. Do tego: muszą mieć jakieś osiągnięcia zawodowe i pasje, coś w czym są dobrzy, co będzie mogło jej zaimponować. 

Powinni mieć stabilne poczucie wartości, aby zmniejszyć ryzyko, że będą traktować ją i jej osiągnięcia, jako trampolinę do własnej kariery. I ostatni punkt na liście, nie mogą traktować Dody tylko jako obiektu seksualnego, czy tzw. "trofeum", co pewnie będzie trudne ze względu na jej atrakcyjny wygląd...

Przed nią 12 randek z mężczyznami. Z nich Doda wybierze czterech, z którymi spotka się drugi raz. Na koniec zdecyduje, który z panów jest dla niej najbardziej odpowiedni i spędzi z nim romantyczny weekend! 

Sądzicie, że Doda znajdzie tego jedynego? 

"Doda. 12 kroków do miłości" w soboty od 3 września o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat Go.

***

Zobacz także:

Doda o przejściu Miszczaka do Polsatu. Boi się bana w telewizji? "Ufam Ninie"

Michał Wiśniewski o przyjaźni z Dodą. Wygłosił wzruszające przemówienie

Udająca się do auta Doda eksponuje okazały biust w kusej mini z ogromnym dekoltem. Ale widok!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama