Reklama

Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski o przyjaźni z Dodą. Wygłosił wzruszające przemówienie

Michał Wiśniewski (49 l.) świętuje właśnie 25-lecie zespołu Ich Troje w Mrągowie. Razem z Dodą wykonał na scenie utwór "Zawsze pójdę w Twoją stronę", po czym skierował do niej bardzo wzruszające słowa. "We mnie masz przyjaciela zawsze" - powiedział.

W sobotę 13 sierpnia w Mrągowie odbyło się uroczyste świętowanie ćwierćwiecza istnienia zespołu Ich Troje. Na jubileusz zostali zaproszeni wyjątkowi goście, a na ekranie gwiazdy oraz bliscy Michała Wiśniewskiego składali mu najserdeczniejsze życzenia. 

U boku gwiazdora pojawiły się także jego uzdolnione dzieci - syn Xavier i córka Etiennette. Widzowie mogli śledzić wydarzenie na antenie Polsatu bądź online na PolsatBoxGo!

Reklama

Doda na jubileuszu zespołu Ich Troje w Mrągowie

Jedną z artystek, które wystąpiły się na scenie w Mrągowie, była między innymi Doda. Gwiazda zaprezentowała się w dwuczęściowej kreacji - obcisłym, pomarańczowym topie z głębokim i asymetrycznym dekoltem oraz błyszczącej spódnicy z rozcięciem - zaczynającym się już przy samym biodrze. 

Do tego dopasowane szpilki z kokardką. Wyglądała naprawdę uroczo!

Michał Wiśniewski o przyjaźni z Dodą

Wokalista wykonał razem z nią znany utwór "Zawsze pójdę w Twoją stronę". Po wszystkim Michał zdobył się na niezwykle szczere wyznanie o relacjach w świecie show-biznesu

Fani z pewnością się tego nie spodziewali!

"Bardzo trudno jest o przyjaźnie w tej branży. Nigdy nie spodziewałem się, że spotkam taką przyjaciółkę jak Dorota. Chcę Ci powiedzieć, że jeżeli kiedyś będziesz w potrzebie, to we mnie masz przyjaciela zawsze. Korzystaj z tego" - wyznał na żywo.

Poruszona piosenkarka w odpowiedzi wróciła wspomnieniami do czasów, kiedy sama podziwiała charyzmę i umiejętności swojego kolegi z branży.

Doda opowiedziała, że pamięta, jak za kulisami mijały ją kolorowe stroje grupy Ich Troje i zawsze marzyła o tym, aby wypracować sobie podobny "rozmach" jak oni. Teraz jest jednak świadoma, ile to wymaga wysiłku i pracy. 

"Ale wokal! Doda jak zwykle ogień",

"Królowa skradła show. Kocham to wykonanie!" - piszą zachwyceni duetem widzowie.

Zobaczcie sami!

Zobacz też:

Michał Wiśniewski walczy ze stereotypem "bawidamka". Tak o nim mówią?

Doda była naprawdę zakochana tylko w Majdanie? "Jestem wykończona psychicznie"

25-lecie Ich Troje w Polsacie: Wyjątkowy koncert w Mrągowie [RELACJA, ZDJĘCIA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy