Reklama

Reklama

Reklama

Udająca się do auta Doda eksponuje okazały biust w kusej mini z ogromnym dekoltem. Ale widok!

Doda uwielbia kuse spódniczki i sukienki, które doskonale podkreślają jej figurę. Ostatnio została sfotografowana w mini, która nie tylko opinała jej sylwetkę, ale także wyeksponowała biust. I to jeszcze jak!

Doda będzie szukać męża w reality-show

Doda ostatnio mniej się udziela muzycznie, ale to nie znaczy, że pozwoli o sobie zapomnieć. Już niebawem bowiem zobaczymy na antenie Telewizji Polsat reality-show z jej udziałem "12 kroków do miłości", w którym będziemy obserwować jej zmagania w... szukaniu męża.

"Takiego programu w Polsce jeszcze nie było. W wyborach życiowych i matrymonialnych będzie jej pomagał specjalista. Z niektórymi facetami zaiskrzyło na tyle, że spotykała się z nimi np. na rower już po zakończeniu ujęć do programu..." - zdradził nam jakiś czas temu nasz informator.

Reklama

Czy ostatecznie któryś z 12 kandydatów zdobędzie jej serce? Tego dowiemy się już jesienią.

Doda eksponuje biust na parkingu

Póki co Doda, która niedawno oficjalnie rozwiodła się z drugim mężem, Emilem Stępniem, spędza czas w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Lub sama, tak jak ostatnio, gdy została sfotografowana na parkingu.

Na zdjęciach widzimy, jak jest zajęta rozmową telefoniczną. Kiedy jednak ją zakończyła, chętnie zapozowała fotoreporterom.

To, co zwraca największą uwagę, to oczywiście jej strój. Doda znana jest z uwielbienia do kusych spódniczek i sukienek, które doskonale podkreślają jej smutną sylwetkę.

Tym razem miała na sobie niebieską opinającą mini, która nie tylko uwydatniła jej długie nogi, ale także biust. Dekolt był bowiem tak spory, że piersi Dody ledwo skryły się za materiałem. Spory ich fragment zdecydowanie wystawał poza. Jeden niekontrolowany ruch i mogło skończyć się nawet wpadką!

Doda przyzwyczajona do noszenia tego typu fasonów z pewnością wie jednak, jakich ruchów unikać, by nie odsłonić za wiele.

Jak myślicie, gdzie wybrała się w tak kusym stroju?

Zobacz też:

Ile zarabia Doda? Królowa jest tylko jedna

Doda uważa się za konserwatystkę w sprawach łóżkowych

Biedroń wskazuje kandydatkę na prezydentkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy