Reklama
Reklama

Doda o "interesie" swojego chłopaka. Odkochała się natychmiast

Doda (38 l.) w drugim odcinku swojego show "Doda. 12 kroków do miłości" odkrywa kolejne karty z tajemnicami swoich poprzednich związków. Tym razem podzieliła się historią "interesu" swojego chłopaka. Nie spodziewała się takiej reakcji, ale odkochała się w nim od razu!

W sobotę na antenie Polsatu na fanów Dody czeka kolejny odcinek jej show "Doda. 12 kroków do miłości". Czy w drugim odcinku randki z nieznajomymi mężczyznami będą lepsze? Pierwsze dwie okazały się katastrofą!

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda o "interesie" swojego chłopaka. Odkochała się od razu

Doda od lat poszukuje miłości, a im jest starsza, tym trudniej jest jej znaleźć odpowiedniego partnera. W tym ma pomóc jej program i współpracujący z nią psycholog, Leszek Mellibruda. 

Reklama

W każdym z odcinków Doda odkrywa kolejną część swojej przeszłości. "Byłam kiedyś bardzo zakochana w takim chłopaku. Odkochałam się w pięć sekund" - opowiada Doda.

"Dostaję czasem takie informacje na Instagramie, że znoszone skarpetki, majtki ktoś ode mnie kupi za parę tysięcy. Jacyś fetyszyści, zboczeńcy. I mówię mu: no zobacz, do czego to doszło, żeby ludzie takie pieniądze płacili za znoszone skarpetki" - kontynuowała opowieść gwiazda.

Doda nie spodziewała się jednak takiej reakcji ówczesnego chłopaka.

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda: "Mój chłopak chciał sprzedawać moje znoszone skarpetki"

Okazało się, że chłopak Dody widział w tym możliwość zrobienia doskonałego "interesu". Od razu zgodził się, że pomoże jej w całym procederze.

"A on na mnie patrzy i mówi, że to jest wspaniały interes, on się tym zajmie. Ja będę tylko nosiła te skarpetki, jemu dawała, a on będzie wysyłał i zgarniał te pieniądze" - mówiła w drugim odcinku show Doda.

"Ja się tak na niego spojrzałam wtedy i się odkochałam w sekundę. Jakby mnie naprawdę kochał, to by go to po prostu ubodło, że jakikolwiek facet by miał jakieś moje skarpetki, czy bieliznę. Żadne pieniądze by go nie przekupiły, żeby to dać, a już na pewno nie stworzyłby ze mnie interesu" - wyznała smutno Doda.

Czego dowiemy się o innych chłopakach Dody? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku "Doda. 12 kroków do miłości" w sobotę o 20:00 w Polsacie.

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz też:

Doda o koszmarze ostatniego małżeństwa. Wyssało z niej życie: "Nie mam siły na dalsze pomyłki"

Doda przyciągnęła tłumy przed telewizory. Jednak to opinie fanów są skrajne

Doda urządziła reżyserowi piekło na ulicy. Odesłał ją do psychologa

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda uknuła intrygę. Partner tego nie przewidział

Andrzej Piaseczny krytykuje Dodę. "Wolę być daleko od ludzi w jej typie"

Po latach Doda wyznała prawdę o swoim IQ. "Bardzo mi przeszkadza. To jest bardzo męczące"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy