Reklama
Reklama

Przepowiedziała przyszłość Dody. Wróżka nie ma wątpliwości: "Przeżyje wielkie rozczarowanie"

Doda (38 l.) poszukuje miłości w swoim najnowszym programie "Doda. 12 kroków do miłości". Choć pierwsze dwie randki okazały się katastrofą, wokalistka ma nadzieję, że uda jej się poznać kogoś wyjątkowego. Wróżka postawiła karty i przewidziała przyszłość Dody. Nie ma jednak dla niej dobrych wieści...

Już dziś, 10 września o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat pojawi się drugi odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości". Przed piosenkarką kolejne dwie randki. Czy tym razem któryś z kandydatów skradnie serce Dody? Odpowiedź na to pytanie znalazła wróżka, Anna Kempisty.

Przepowiedziała przyszłość Dody. Wróżka nie ma wątpliwości: "Przeżyje wielkie rozczarowanie"

Wróżka, Anna Kempisty postawiła karty i spojrzała na przyszłość Dody. W rozmowie z Faktem wyjawiła, że "Doda przeżyje w programie wielkie rozczarowanie".

Reklama

Znana tarocistka i wróżka twierdzi, że Doda nie znajdzie w programie upragnionej miłości. Sądząc po początku reality-show i dwóch tragicznych randkach, można rzec, że jest to bardzo prawdopodobne. Aby wokalistka zrozumiała swoje błędy w zachowaniu w stosunku do mężczyzn, spotyka się z psychologiem, Leszkiem Mellibrudą. Ich wymiany zdań bywają bardzo ostre.

"To nie jest ani czas, ani miejsce, ani kandydaci, żeby sprawy uczuciowe miały się dla niej jakoś fantastycznie ułożyć. Być może będzie sytuacja, że coś ciekawego się zadziało, ale to będzie bardziej wyreżyserowane, typowo pod show. Bardziej takie pod publikę. Ja nie widzę, żeby jakiś żar gorących uczuć miał się dla niej pojawić w tym programie" - powiedziała "Faktowi" Anna Kempisty.

Program "Doda. 12 kroków do miłości" nie pomoże Dodzie znaleźć miłość? Wróżka wyjaśnia

Wróżka wylosowała dwie sprzeczne ze sobą karty. Pierwsza karta wiąże się z poczuciem rozczarowania, zawodu lub nieodpowiedniego momentu do rozkwitu uczuć.

"Mamy kartę rozczarowania. Może być taka sytuacja, że coś się zacznie miło kręcić, może będzie to coś w rodzaju flirtu. Szybko okaże się jednak, że nie jest to kierunek, w którym ona powinna pójść. Na przysłowiowe pięć minut wydarzy się sytuacja, że ktoś jej się spodoba, ale to nie jest dobry moment dla jej spraw uczuciowych. W tym programie Doda nie znajdzie idealnego kandydata do swojego serca" - mówi wróżka dla "Faktu".

Aby jednak nie załamywać wokalistki, druga karta według tarocistki jest dużo lepsza - oznacza ona zakochanie do szaleństwa. To może oznaczać, że choć miłości może nie znaleźć w programie, to istnieje szansa, że poza kamerami znajdzie wielką miłość.

"Mamy też kartę nagłego zakochania się. Z tym że to już będzie po programie, może nawet i długo po programie. Będzie to nagłe zakochanie się i to ze wzajemnością. Myślę, że Doda będzie w takim miejscu, w którym jest po prostu ładnie i ona tam poczuje się... wakacyjnie, relaksująco. Nie mówię, że akurat to miejsce i tylko z tego powodu miałoby się przyczynić do jakiś super fantastycznych spraw uczuciowych, ale tak właśnie się stanie. Myślę, że czeka ją miłość od pierwszego wejrzenia" - podsumowuje Anna Kempisty.

Jak będzie naprawdę? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach.

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy