Reklama

Reklama

Reklama

Ibisz nie zdradził tego nawet żonie. Tylko Doda zna jego sekret

Krzysztof Ibisz (57 l.) opublikował wspólną fotografię z Dodą. Prezenter przyznał, że zdradził wokalistce pilnie strzeżony sekret. Nawet żona o tym nie wie.

Krzysztof Ibisz słynie z tego, że praktycznie wcale się nie starzeje. Na ten temat powstało już wiele memów i żartów, co zupełnie nie przeszkadza prezenterowi i dziennikarzowi stacji Polsat. Sam chętnie śmieje się z dowcipów na temat swojej wiecznej młodości. W 2010 roku wydał książkę  "Jak dobrze wyglądać po 40-tce" i według wielu fanów wcale nie zmienił się od tego czasu. 

Krzysztof Ibisz tylko Dodzie zdradził swój sekret

Sympatyczny prezenter słynący z nieskazitelnego uśmiechu jest bardzo aktywny na Instagramie. Ibisz ma 135 tys. obserwatorów. Pokazał właśnie fotografię ze znaną wokalistką Dodą (38 l.). Oboje świetnie wyglądają razem, a prezenter postanowi zażartować, że zdradził Dodzie sekret jak zawsze wyglądać młodo i się nie starzeć.

Reklama

"Doda jest pierwszą osobą na świecie, której ujawniłem sekret wiecznej młodości. Ściskamy Was" - zażartował w opisie pod zdjęciem.

Fani nie szczędzili pochwał obojgu. Stwierdzili, że pięknie wyglądają. Docenili też fakt, że Ibisz potrafi żartować z siebie samego.

"Super! Chyba jedyna osoba publiczna, która potrafi żartować z samego siebie" - pisali.

Krzysztof Ibisz obecnie na antenie Polsatu prowadzi program  "Taniec z gwiazdami". Widzowie pamiętają go też z anteny TVP, gdzie zaczynał jako prezenter młodzieżowego programu "5-10-15". Potem zasłynął, prowadząc "Czar par", "Awantura o kasę", "Bar", "Gra w ciemno", "Jak oni śpiewają". 

Krzysztof Ibisz w ubiegłym roku po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Wraz ze swoją żoną Joanną Ibisz spodziewają się w najbliższych tygodniach narodzin dziecka. Będzie to już trzecie dziecko prezentera. Do tej pory doczekał się dwóch synów Maksymiliana, którego matką jest dziennikarka Anna Zajdler oraz Vincenta, który jest owocem związku z Anną Nowak-Ibisz.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz gotowy na poród. Pokazał co zabiera do szpitala

Krzysztof Ibisz zaliczył wpadkę podczas zaręczyn!

Ibisz zachwycony "brzuszkową" sesją żony. Pokusił się o prywatny komentarz!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Doda | Joanna Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy