Reklama
Reklama

Krzysztof Ibisz zaliczył wpadkę podczas zaręczyn!

Krzysztof Ibisz (56 l.) i Joanna Kudzbalska (29 l.) od dziewięciu tygodni są szczęśliwym narzeczeństwem. Mimo że obydwoje milczą na ten temat, to na światło dzienne wychodzą kolejne fakty o ich zaręczynach.

Krzysztof Ibisz podobno bardzo długo przygotowywał się do zaręczyn z Joanną Kudzbalską. Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli. Pierścionek okazał się za duży. 

- Kris dołożył wszelkich starań, aby moment oświadczyn były wyjątkowy. Poniekąd udało mu się to. Asia zupełnie nie spodziewała się, że jej ukochany szykuje dla niej taką niespodziankę noworoczną. Wszystko było bardzo klasyczne. Pyszne jedzenie, piękne kwiaty oraz, niestety, o rozmiar za duży pierścień. Bardzo ich ta sytuacja rozbawiła. Krzysiek następnego dnia zmniejszył pierścionek i było po problemie - mówi nam nasz informator. 

Postanowiliśmy skontaktować się z czołowym prezenter Polsatu, aby potwierdzić te sensacje. 

- Lepiej kupić rozmiar większy niż myślimy - powiedział nam rozbawiony Ibisz. 

Przy okazji rozmowy zapytaliśmy się Krzysztofa, jak zareagował z ukochaną, gdy dowiedzieli się, że wypłynęła informacja o ich zaręczynach. 

Czytaj dalej na kolejnej stronie...

Reklama

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska już na samym początku znajomości postanowili, że nie chcą dzielić się z mediami swoim szczęściem. Robili, co mogli, aby tak było. Co poszło nie tak? Postanowiliśmy zapytać samego zainteresowanego. 

- Nie wiem, jak to się stało, że wszyscy dowiedzieli się o naszych zaręczynach. Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Udało nam się prawie rok to "ukrywać". Wiedzieli tylko nasi bardzo bliscy znajomi. Być może jakiś bliski znajomy powiedział dalszemu znajomemu i gdzieś tak dotarło to do portali. Mieliśmy nadzieję, że to będzie tylko sferą naszego życia prywatnego. Nadzieje były złudne. Skoro to wyszło, to ciężko zaprzeczać - powiedział nam Ibisz. 

Informacja o zaręczynach Krzyśka i Joanny zelektryzowała fanów prezentera. A jak sami zainteresowani zareagowali, gdy wszystko wyszło na jaw?

- Nie byliśmy zadowoleni z tego, bo chcieliśmy to zachować dla siebie i sami się cieszyć. Nie potrzebujemy do tego widowni. Jednak tak się stało. Trudno. Nic z tym nie zrobimy - dodał prezenter Polsatu. 

Mimo że wszyscy już wiedzą o ich związku, to zakochani nie zamierzają afiszować się ze swoją miłością. Wolą pozostać na uboczu. 

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Krzysztofa Ibisza możecie oglądać w każdą niedzielę o 15 na antenie Polsat Cafe w programie "Demakijaż". Całą naszą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz | Demakijaż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy