Reklama
Reklama

Ibisz zachwycony "brzuszkową" sesją żony. Pokusił się o prywatny komentarz!

Krzysztof Ibisz (57 l.) wkrótce powita na świecie kolejnego potomka. Jego żona opublikowała na Instagramie bardzo intymną sesję zdjęciową, na której eksponuje ciążowy brzuszek. Zachwycony mąż pokusił się o publiczny komentarz! Poród zbliża się już wielkimi krokami.

Krzysztof Ibisz wraz z żoną Joanną spodziewają się dziecka. Para pobrała się w sierpniu ubiegłego roku, a wesele odbyło się w podwarszawskich Markach. To już trzeci ślub prezentera, który z poprzednich związków ma już dwóch synów: Maksymiliana i Vincenta

Jako, że ich potomek wkrótce pojawi się na świecie, partnerzy solidnie przygotowali się i wzięli udział w szkole rodzenia. Krzysztof zamierza także uczestniczyć w porodzie.

Reklama

Krzysztof Ibisz zachwycony ciężarną sesją żony

Joanna Ibisz (z domu Kudzbalska) chętnie dzieli się na Instagramie kulisami "brzuszkowych" sesji zdjęciowych. To będzie z pewnością wspaniała rodzinna pamiątka, bowiem poród zbliża się wielkimi krokami. 

Tym razem pokazała obserwatorom serię bardzo intymnych, czarno-białych zdjęć, na których zakrywa ją jedynie złota biżuteria czy płaszcz. Asia pozuje praktycznie w samych majtkach i eksponuje pokaźnych rozmiarów brzuch. 

"Jestem mocą we mnie. Jestem miłością słońca i ziemi. Jestem Wielkim Duchem i jestem wieczna. Moje życie jest pełne miłości i radości. Jak można nie być w stanie przekonać się o Bogach w nas? Jak możemy nie przekonać samych siebie, że nasze ciało jest domem Bożym? Jak możemy nie przekonać samych siebie, że w każdej komórce, w każdym neuronie jest Wielki Duch? W każdej komórce jesteśmy wielością Boga wśród nas. Jak pięknie jest żyć w tej rodzinie" - napisała, cytując artystkę La Abuelę Margaritę.

Na pierwszym zdjęciu ma na sobie białą, koronkową narzutkę w stylu boho, a jej nagą pierś zasłania emotikonka w kształcie serca. O komentarz pod postem pokusił się nawet jej ukochany mąż!

Co więcej, wcześniej sam wziął udział we wspólnej sesji zdjęciowej. 

To jednak nie pierwszy raz, kiedy żona Krzysztofa pozuje przed obiektywem. Joanna Kudzbalska zyskała popularność za sprawą udziału w programie "Top Model" w 2011 roku. 

Zrezygnowała jednak z modelingu na rzecz medycyny, a dzisiaj jest lekarką, która specjalizuje się w akupunkturze.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz gotowy na poród. Pokazał co zabiera do szpitala

Krzysztof Ibisz zaliczył wpadkę podczas zaręczyn!

Kurzajewski o związku z Cichopek na antenie. Zamieszkają razem?!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy