Reklama
Reklama

Krzysztof Ibisz gotowy na poród. Pokazał co zabiera do szpitala

Joanna Ibisz już za kilka dni będzie rodzić. Krzysztof Ibisz będzie towarzyszył małżonce podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Pokazał, co spakował do torby i ma zamiar zabrać do szpitala na kilka dni. Niektóre rzeczy mogą was zaskoczyć.

Krzysztof (57 l.) i Joanna (30 l.) Ibiszowie pobrali się w ubiegłym roku. Długo utrzymywali w tajemnicy swój związek. Nie chcieli dzielić się szczegółami prywatnego życia. Nie informowali też mediów o dacie ślubu. Niestety wiadomość ta przedostała się do mediów i para szybko zaaranżowała zdjęcia z obrączkami na palcach. W ten sposób udało się im wywieść w pole wścibskich paparazzi. Choć Ibiszowie skrzętnie bronią swojej prywatności, to jednak kilkoma radosnymi informacjami podzielili się z fanami. W czerwcu zakochani poinformowali, że wkrótce ich rodzina się powiększy! Prezenter przekazał radosne wieści na swoim profilu na Instagramie.

Reklama

Krzysztof Ibisz spakował się do szpitala

Dziecko Krzysztofa Ibisza i jego żony Joanny przyjdzie na świat już wkrótce. Para jest solidnie przygotowana na powitanie nowego członka rodziny. Oboje wzięli udział w szkole rodzenia, o czym prezenter napisał w sieci: "Kochani, jako przyszli rodzice nie przegapcie zajęć ze szkoły rodzenia. Potężna dawka wiedzy i mnóstwo praktyki. Głowy nam z Asią parują". Zdecydowali się też na kurs pierwszej pomocy noworodkom i dzieciom. 

Krzysztof Ibisz ma zamiar również uczestniczyć w porodzie. Chce spędzić z żoną czas porodu w szpitalu. Właśnie pokazał, jak przygotował się do tej misji. Nagrał filmik, w którym pokazał, co spakował na kilka dni do szpitala. W jego plecaku znalazły się: przybory toaletowe, bielizna na zmianę, T-shirty i piżama, rozpinana koszula przydatna przy kangurowaniu i kilka nietypowych gadżetów.

Do takich należą świece zapachowe i olejki do masażu. Dodatkowo dziennikarz i prezenter ma nadzieję, że uda mu się w szpitalu znaleźć chwilę na słuchanie muzyki - zabrał głośnik, oraz czytanie - wziął książkę. Krzysztof Ibisz nie zapomniał też o ładowarce, pieniądzach i oczywiście aparacie fotograficznym, którym ma nadzieję utrwalić tak ważne chwile.

Krzysztof Ibisz: Życie prywatne

Krzysztof Ibisz w przeszłości już dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. W latach 1998-2004 był mężem Anny Zejdler, z którą doczekał się syna Maksymiliana. Od 2005 do 2009 roku był zaś w związku małżeńskim z Anną Nowak-Ibisz, a owocem ich związku jest syn Vincent.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie żony w ciąży. Poród już za chwilę

Krzysztof Ibisz chodzi do szkoły rodzenia. "Mężczyzna powinien być przygotowany"Krzysztof Ibisz ujawnia szczegóły ślubu: "Myśleliśmy, że poradzimy sobie sami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy