Reklama

Reklama

Reklama

Magdalena Cielecka nie skrywa już swoich uczuć. Poszła na randkę z dużo młodszym partnerem

Magdalena Cielecka (50 l.) na stałe pożegnała się z długimi blond włosami. Aktorka, której znakiem rozpoznawczym była bujna czupryna, zdecydowała się na radykalne zmiany. Gwiazda nie tylko znacznie skróciła długość pasm, ale wyraźnie widać, że nie zamierza ich zapuszczać. Podczas rowerowej randki z ukochanym, paparazzi mogli z bliska przyjrzeć się efektom metamorfozy.

Magdalena Cielecka: metamorfoza włosów

Magdalena Cielecka przez długie lata kojarzona była przede wszystkim z długimi, lśniącymi blond włosami. Jakiś czas temu przeprowadziła na swojej głowie istną rewolucję i znacząco skróciła włosy. We fryzurze "na zapałkę" wygląda równie czarująco, co w długich falach, ale wielu jej fanów sądziło, że to tymczasowe rozwiązanie. Wszystko wskazuje na to, że tak polubiła swoje nowe włosy, że nie zamierza wracać do dawnego stylu.

Reklama

Fotoreporterom "Faktu" udało się przyłapać Cielecką podczas rowerowej randki z ukochanym. Aktorka w towarzystwie swojego chłopaka, Bartosza Gelnera wybrała się na wycieczkę po mieście. Króciutkie włosy podczas przejażdżki z pewnością gwarantowały jej ogromną wygodę. Nie musiała obawiać się, że silny wiatr zniszczy jej fryzurę.

Nie od dziś mówi się, że ścięcie włosów, w przypadku kobiety, oznacza, że szykują się poważne zmiany. Czy wkrótce w życiu Magdaleny Cieleckiej wydarzy się coś spektakularnego? Czas pokaże. Jak na razie, nie ma najmniejszych wątpliwości, że jej relacja z dużo młodszym partnerem jest bardzo udana. Para doskonale się dogaduje. 

Magdalena Cielecka nie skrywa już swoich uczuć

Magdalena Cielecka zawsze starała się zachować dyskrecję w kwestii spraw osobistych. Dopiero niedawno wyznała, że od trzech lat łączy ją z Bartoszem Gelnerem silne uczucie. W rozmowie z miesięcznikiem "Zwierciadło" opowiedziała m.in. o dzielącej ich różnicy wieku. Mężczyzna jest młodszy od aktorki o 16 lat. Magdalena Cielecka nie widzi w tym jednak najmniejszego problemu.

"Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość" — mówiła Magdalena Cielecka w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Miłość Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera kwitnie. Pod koniec lipca para wybrała się razem na romantyczne wakacje. Oboje dbają o swój związek nie tylko od święta, ale również na co dzień, czego dowodem była ich ostatnia, rowerowa randka. 

Zobacz też:

Nie żyje popularny dziennikarz. Latami tęsknił za ukochaną z Moskwy

Małgorzata Rozenek-Majdan chciała pozostać niezauważona. Pierś spłatała jej figla

Aneta Zając pokazała synów. Ależ oni wyrośli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy