Reklama

Reklama

Reklama

Aneta Zając pokazała synów. Ależ oni wyrośli

Aneta Zając (40 l.) jest dumną mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat 24 marca 2011 roku. Od tego czasu minęło już wiele lat, a chłopcy nieźle wyrośli. Niedawno popularna aktorka udostępniła ich zdjęcie na swoim instagramowym koncie.

Aneta Zając to jedna z bardziej lubianych aktorek w Polsce. Gwiazda popularność zdobyła dzięki roli w serialu "Pierwsza Miłość". 40-latka gra w telenoweli od samego początku i nigdy nie ukrywała, że to właśnie ta produkcja otworzyła jej drzwi do ogólnopolskiej kariery.

Zając mogliśmy oglądać również w "Plebanii", "Daleko od noszy" czy w "Lokatorach". Oprócz grania w znanych serialach, może również pochwalić się całkiem sporą liczbą fanów na swoim instagramowym koncie. Gwiazdę obserwuje ponad 266 tysięcy osób. To właśnie tam udostępnia swoje prywatne zdjęcia, a także zapowiedzi nowych projektów. Niedawno postanowiła pochwalić się synami.

Reklama

Aneta Zając pokazuje synów w sieci

Aneta Zając na swoje instagramowe konto dodała zdjęcie, na którym widać jej ukochanych synów. Chłopcy mają już ponad 11 lat. Są owocem jej związku z Mikołajem Krawczykiem. Para doczekała się bowiem bliźniaków: Michała i Roberta. Niestety miłość Krawczyka i Zając nie przetrwała próby czasu.

40-letnia Aneta sama wychowuje swoich synów i nie raz udowodniła, że bardzo ich kocha. Aktorka korzysta właśnie z pięknej pogody i przebywa z chłopcami na Mazurach. To właśnie stamtąd udostępniła najnowsze zdjęcie.

Na fotografii możemy zobaczyć chłopców na drewnianym pomoście. Wyraźnie widać, jak bardzo urośli od ostatniej fotografii, którą opublikowała ich mama. "Najpiękniejsze zachody słońca #mazurycudnatury" - napisała Aneta Zając.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była zachwycona udostępnioną przez nią fotografią"

"Super widoki"

"Szczęścia i miłości macie mega dużo to widać"

"To prawda pozazdrościć tylko Tobie Anetko piękny widok dla dzieci dla każdego" - pisali fani w sekcji komentarzy.

Aneta Zając - życie prywatne i kariera

Aneta Zając urodziła się 19 kwietnia 1982 roku w Warszawie. Ma młodszego brata Karola. Była jedną z solistek "Fasolek". Uczęszczała do XLIV LO w Warszawie. W czasach licealnych chodziła na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego w Teatrze Buffo. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. W 2006 roku została absolwentką w PWSFTviT w Łodzi, na którą dostała się za drugim podejściem.

Karierę aktorską zaczęła w 2000 roku w serialu TVP2 "Na dobre i na złe". W telenoweli "Plebania", przez dwa lata wcielała się w postać Anety Kurowskiej. Od 2004 roku gra główną rolę w produkcji "Pierwsza miłość".

W 2008 roku uczestniczyła w trzeciej edycji programu "Jak oni śpiewają". W 2014 roku w parze ze Stefano Terrazzino wygrała pierwszą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

***

Zobacz też:

Aneta Zając już tak nie wygląda! Ogromna metamorfoza aktorki!

Aneta Zając zagrała u Patryka Vegi! Będzie filmowa metamorfoza roku?

Aneta Zając szczerze o uzależnieniu! To dzięki temu rzuciła palenie!


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy