Reklama
Reklama

Aneta Zając już tak nie wygląda! Ogromna metamorfoza aktorki!

Aneta Zając postanowiła wprowadzić zmiany w swoim wyglądzie. Aktorka przeszła prawdziwą metamorfozę! Uwagę przykuwa nie tylko mocny makijaż, ale i... długie włosy!


Aneta Zając przeszła ogromną metamorfozę!

Aneta Zając to popularna aktorka, która w ostatnich dniach przeszła ogromną metamorfozę! Gwiazda na Instagramie prowadzi konto, które obserwuje już niemal 260 tysięcy osób. Dzieli się tam zdjęciami z pracy, gdzie odsłania kulisy powstawania kultowych programów, a także dzieli się swoim prywatnym życiem.

To właśnie tam postanowiła pochwalić się niesamowitą zmianą, którą ostatnio przeszła. Aneta Zając zazwyczaj miała wizerunek grzecznej dziewczyny z sąsiedztwa - delikatny makijaż, kręcone włosy do ramion. Teraz postawiła na całkowitą zmianę.

Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać, że ma ostry makijaż i mocno podkreślone oczy. Jednak nie to zwraca największą uwagę. Krótkie, falowane włosy Anety Zając znacznie się wydłużyły i wprostowały! Trzeba przyznać, że zmiana niezwykle sprzyja celebrytce.

Reklama

Aneta Zając - kim jest, ile ma lat, dzieci

Aneta Zając urodziła się 19 kwietnia 1982 w Warszawie. To polska aktorka, której ogromną popularność przyniosła rola Marysi w "Pierwszej miłości". Oprócz tego zagrała w serialach "Na dobre i na złe", "Plebania",  czy "Pensjonat pod Różą". Wystąpiła w filmie "Pitbull" Patryka Vegi. Aktorka występuje również w teatrze. Prywatnie jest mamą 11-letnich bliźniaków Roberta i Michała.

Zobacz też:

Anna Mucha pierwszy raz na ściance z ukochanym - wiemy kim jest!

Patricia Kazadi bez makijażu świeci biustem na Instagramie! Fani oniemieli!

Od 1 lutego ważność unijnych certyfikatów covid skrócona do 9 miesięcy 

Przegapiliśmy początek końca świata? Co mówi tajemniczy zapis z Biblii?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy