Reklama
Reklama

Aneta Zając pokazała implanty piersi! Kolejna spektakularna metamorfoza?!

Aneta Zając to aktorka znana widzom z serialu "Pierwsza Miłość". Była związana z Mikołajem Krawczykiem, również aktorem, z którym ma dwójkę synów. Ostatnio publicznie upomniała się o zaległe alimenty na dzieci, które osiągnęły zawrotną kwotę 170 tys. zł! Teraz postanowiła zaskoczyć swoich fanów czymś zupełnie innym... Aktorka zamierza powiększyć sobie biust i pokazała docelowy rozmiar...

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk: walka o alimenty

Aneta Zając zaskarbiła sobie sympatię widzów rolą w serialu "Pierwsza Miłość". Prowadzi także profil na Instagramie, które śledzi już 270 tys. jej fanów. Ostatnio głośno zrobiło się o jej rodzinnych problemach. Były mąż, Mikołaj Krawczyk nie płaci jej alimentów w kwotach, które zasądził sąd. Zalega swoim dwóm synom już 170 tys. zł, a suma ta ciągle rośnie. 

Aktorka bardzo chciała, aby tata miał dobry kontakt ze swoimi synami. Mikołaj od lat starał się uczestniczyć w ich życiu i płacił po 1,5 tys. zł alimentów na każdego z nich. Jednak odkąd związał się z Sylwią Juszczak, a na świecie pojawiło się ich dziecko, aktor przepisał wszystko na nową ukochaną i pojawiły się podejrzenia, że zaniża swoje dochody przed wymiarem sprawiedliwości. Byłą partnerkę oskarża natomiast o złe gospodarowaniem przeznaczanymi na potomstwo pieniędzmi. 

Reklama

Gdy komornik wszedł na konta Krawczyka, okazało się, że nic na nich nie ma, a zaległości nie da się ściągnąć. "Niezależnie od toczącej się egzekucji komorniczej, mającej na celu ściągnięcie powstałego długu alimentacyjnego, toczy się wszczęte z urzędu postępowanie w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa określonego w przepisie art. 209 § 1 k.k. (tak zwanej niealimentacji) na szkodę małoletnich dzieci Roberta i Michała" - mówiła nam mec. Beata Woch, pełnomocniczka Anety Zając.

Niestety aktorka przegrała w sprawę w sądzie, postępowanie zostało umorzone. "Uprzejmie informuję, że przedmiotowe postępowanie zostało umorzone wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego" - informowała nas rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz.

Aneta Zając szaleje... Postanowiła zrobić sobie nowe piersi!

Teraz Aneta postanowiła zaskoczyć swoich fanów i poinformowała ich na Instagramie, że zamierza nieco poprawić swoją urodę. Nie wystarczyła jej spektakularna metamorfoza, jaką przeszła w ostatnich latach... Teraz zamierza pójść o krok dalej.

Nie jest tajemnicą, że Zając zadbała w ostatnim czasie o swoją sylwetkę i sposób odżywiania. Skupiła się na tym, żeby prowadzić zrównoważony styl życia i zbilansowaną dietę. Efekt? Zgrabne ciało, smukła sylwetka i zdecydowanie więcej energii. Wydawałoby się, że to wystarczy, ale aktorka chce poprawić coś jeszcze.

Opublikowała wideo z konsultacji w gabinecie medycyny estetycznej i pokazała implanty piersi. Pod tym pojawiła się ankieta z prośbą o doradzenie jej, czy wybrać ten mniejszy, większy, a może mix... Nie wiemy, czy to żart, czy Aneta poważnie rozważa operację. Jednak naszym zdaniem niczego jej nie brakuje!

***

Zobacz także:

"Rolnik szuka żony". Nie żyje Krzysztof, który poślubił Bogusię. Miał 56 lat

Matka Igi Świątek pożaliła się na córkę i zdradziła bolesną "rodzinną tajemnicę". A teraz jeszcze takie wieści z Rosji!

Paulina Krupińska straciła kontrolę i zaczęła tarzać się w "Dzień Dobry TVN". Co doprowadziło ją do takiego stanu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając | Mikołaj Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy