Reklama
Reklama
Tylko u nas

​Synowie Mikołaja Krawczyka nie dostaną alimentów? Jest decyzja prokuratury

Pełnomocniczka Anety Zając (40 l.) potwierdziła, że do Prokuratury Okręgowej w Warszawie trafił wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez Mikołaja Krawczyka na szkodę jego małoletnich synów. Właśnie zapadła decyzja w tej sprawie.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk są rodzicami dziesięcioletnich bliźniaków. Niestety, ich drogi rozeszły się krótko po narodzinach dzieci. Aneta nie ukrywała, że wolałaby, by Mikołaj więcej uwagi poświęcał  synom, a z tym przez dłuższy czas nie było najlepiej. 

Po kilku latach sytuacja nieco się poprawiła. Aktor zaczął regularnie płacić alimenty, które sąd ustalił w kwocie 1,5 tysiąca zł.  na każde dziecko, czyli w sumie 3 tysiące zł. i dbać o kontakt z synami. Odkąd jednak wziął ślub z Sylwią Juszczak, przepisał na nią wszystko, a na świat przyszło ich wspólne dziecko, relacje z Zając znów się zaostrzyły. Pojawiły się podejrzenia, że aktor zaniża w sądzie wysokość swoich dochodów, upierając się, że wynoszą one nie więcej niż połowę średniej krajowej. Za to podobno zasypuje byłą partnerkę pozwami, zarzucając jej, że przeznacza pieniądze z alimentów na własne zachcianki. 

Reklama

Prokuratura podjęła decyzje w sprawie Mikołaja Krawczyka

Według dokumentów, do których dotarł Pomponik, Krawczyk powinien do 10-tego dnia każdego miesiąca płacić 3000 złotych, po 1500 na każdego z synów, z tytułu alimentów, doliczając opłatę w wysokości 452 złotych, czyli łącznie miesięcznie po 3542 zł, jednak od ponad 3 lat tego nie robi. Jak wynika z oficjalnego pisma:

Doliczając opłatę egzekucyjną, wychodzi ponad 170 tys. złotych.  Jednak kiedy wkroczył komornik z zadaniem zajęcia całej sumy oraz wpłaty przyszłe, okazało się, że aktor oficjalnie nie ma ani grosza. Komornik nie może więc odzyskać długu alimentacyjnego, bo nie ma czego zajmować... Jak ujawnia pełnomocniczka Anety Zając, mec. Beata Woch z jednej z warszawskim kancelarii w rozmowie z Pomponikiem:

Prokuratura Okręgowa w Warszawie podjęła właśnie decyzję w tej sprawie. Jak ujawnia rzeczniczka prasowa Aleksandra Skrzyniarz w piśmie do redakcji Pomponika:

Zobacz też:

Paweł Domagała nie pojawił się w Sopocie. Krzysztof Ibisz przekazał smutne wieści

Aneta Zając pokazała się w sukni ślubnej. Wywołała niemałe zamieszanie

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Krawczyk | Aneta Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy