Karolina Pisarek w 5 edycji "Top Model" zajęła wprawdzie drugie miejsce, między Radkiem Pestką a Jakubem Koselem, jednak jej późniejsze losy dowiodły, jak wiele nauczyła się w programie.
Karolina Pisarek wykorzystała swoją szansę
Zamiast, jak niektórzy finaliści, spocząć na laurach, postanowiła kuć żelazo póki gorące. Spakowała swoje portfolio i rozpoczęła wędrówkę po agencjach modelek. Obecnie Karolina jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich modelek.
Znalazła się na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata. Fashion TV uhonorowała ją tytułem Modelki Roku, a dwa lata temu otrzymała wyróżnienie w kategorii "Sukces roku".
W międzyczasie Karolina zdążyła jeszcze wygrać "Amerykę Express", która na antenie TVN zastąpiła program "Azja Express", wziąć udział w programach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "Taniec z gwiazdami" oraz reality-show "Good Luck Guys" i wyjść za mąż.
Karolina Pisarek od dawna marzyła o dziecku
Z Rogerem Sallą od początku byli zgodni w kwestii potomstwa, jednak decyzję o rodzicielstwie woleli odłożyć do czasu aż uwiją gniazdko, a ich związek się umocni. Do tego czasu wprawiali się na dwóch psotnych labradorach.
Kiedy kilka tygodni temu Pisarek zaczęła unikać gal i bankietów. Od razu pojawiły się plotki. Jak się okazało, nie były bezpodstawne...
W rozmowie z "Faktem" modelka potwierdziła, że wolała nie mówić publicznie o swoim stanie do chwili aż będzie pewna, że wszystko przebiega prawidłowo:
"Trochę kamień z serca. Te pierwsze trzy miesiące ukrywałam się przed światem. Cieszę się, że jesteśmy już w tym miejscu, a dzidziuś jest zdrowy".
Karolina Pisarek z ciekawością obserwuje jak się zachowuje
Jak daje do zrozumienia Pisarek, ciąża okazała się fascynującym doświadczeniem. Modelka, jak przyznała na Instagramie, z zainteresowaniem obserwuje zmiany, jakie dokonują się w jej organizmie:
"Myślisz, że początek (...) jest lekki. Natomiast po siódmym tygodniu mdłości, sen i odrzucające cię zapachy, perfumy albo smażenie w kuchni".
Jak ujawnia Pisarek w rozmowie z "Faktem" do swojego stanu pochodzi intuicyjnie. Na szczęście może pozwolić sobie na zwolnienie tempa życia:
"Chcę słuchać swojego ciała, podejmuję decyzje z dnia na dzień. Roger bardzo pomaga, gotuje dla mnie. My jesteśmy dograni bardzo. On tak szybko wszystko robi, że ja się nie zdążę zdenerwować".
Zobacz też:
Karolina Pisarek spodziewa się potomstwa. Już widzi u siebie duże zmiany [POMPONIK EXCLUSIVE]
Karolina Pisarek przeżywa trudny czas. Dawno nie miała takich problemów z wagą








