Reklama

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Była uczestniczką piątej edycji programu "Top Model" oraz zwyciężyła drugą edycję programu "Ameryka Express". Jak rozwija się jej kariera?
Karolina Pisarek - najważniejsze informacje
Karolina Pisarek /VIPHOTO /East News

Karolina Pisarek - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  16.08.1997

 • Miejsce urodzenia:

  Szczecinek

 • Rodzina i związki:

  • Danielem Matsunaga,
  • Damian Kordas,
  • Roger Salla
 • Zawód:

  model/ka

 • Produkcje:

Karolina Pisarek to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Była uczestniczką piątej edycji programu "Top Model" oraz zwyciężyła drugą edycję programu "Ameryka Express". Jak rozwija się jej kariera?

Młodość

Karolina Pisarek urodziła się 16 sierpnia 1997 roku w Szczecinku na Pomorzu Zachodnim. Jest córką Jacka i Moniki Pisarków. Jej ojciec przez kilka lat pracował w Niemczech, więc modelka w dzieciństwie mieszkała w tymże kraju. Ma również starszą siostrę, jednak najbliżej jest ze swoją mamą, która stanowi dla niej prawdziwy autorytet. Karolina w młodości uprawiała dwa sporty – siatkówkę i koszykówkę.

Kariera

W wieku 18 lat Karolina Pisarek wzięła udział w programie "Top Model". Wtedy zajęła drugie miejsce i dała się poznać szerszej publiczności. Promienny uśmiech i zadbana sylwetka sprawiły, że szybko odnalazła się w świecie modelek i celebrytów. 

Niedługo po emisji "Top Model' rozpoczęła współpracę z agencją Avant Management. Kilkukrotnie znalazła się w zestawieniu TC Candler i Independent Critics 2018 jako jedna ze stu "Najpiękniejszych twarzy świata". 

Od tej chwili jej kariera rozwinęła się błyskawicznie. Kontrakty reklamowe, sesje zdjęciowe i podróże po całym świecie to nowe życie Karoliny Pisarek. Modelka została ambasadorką marek: Pantene, Coca-Cola oraz Calzedonia. W wywiadach wspominała, że podejmuje współpracę z klientami, którzy o nią dbają. 

W 2019 roku Karolina Pisarek osiągnęła kolejny sukces, zdobywając tytuł: "Najpiękniejsza twarz świata Anno Domini 2019". Tego samego roku była także ambasadorką kosmetycznej marki Cien Food for Skin, dystrybuowanej w sklepach Lidl. "Fashion TV" nadało jej tytuł "Modelki Roku", a podczas gali Osobowości i Sukcesy Roku 2019, otrzymała wyróżnienie w kategorii "Sukces roku".

Karolina Pisarek pracowała przy sesjach zdjęciowych dla magazynów takich jak "Glamour", "Elle", czy "Harper’s Bazaar". Na dodatek współpracowała z domem mody Juicy Couture oraz BCBG w Los Angeles. Stała się również twarzą na Miami Fashion Week na Florydzie.

Brała udział w programie "Ameryka Express 2" w 2020 roku. Tam stanowiła parę z przyjaciółką modelką Martą Gajewską-Komorowską. W 2022 roku wystąpiła w programie "Taniec z gwiazdami". 

Życie prywatne

W 2017 roku Karolina Pisarek była w związku z kucharzem Damianem Kordasem, później w latach 2017-2019 spotykała się z brazylijskim modelem Danielem Matsunagą oraz brazylijskim kierowcą rajdowym Jaimem Camarą w 2020 roku. 

W 2021 zaręczyła się z polskim przedsiębiorcą Rogerem Sallą, a wiosną 2022 roku ich przygotowania do ich ślubu były relacjonowane w cyklu reportaży "Pisarek mówi tak" w programie "Dzień dobry TVN". Para zawarła związek małżeński 10 czerwca 2022 roku.

Karolina Pisarek - Wiadomości

Karolina Pisarek - Zdjęcia

Karolina Pisarek - Wideo