Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Pisarek wychowywała się bez ojca? "Często płakałam, że mojego taty nie było..."

Karolina Pisarek (24 l.) nigdy nie kryła, że była wychowywana głównie przez mamę, podczas gdy jej ojciec ciężko pracował za granicą. Choć minęło już wiele lat, wspomnienia nadal są żywe, jednak dziś celebrytka rozumie wybory swojego ojca. W rozmowie z Pomponik.pl modelka zdradziła kulisy swojego dorastania, które nie zawsze było kolorowe: "Często płakałam, że mojego taty nie było..." - wyjawiła redakcji.

Karolina Pisarek wychowywała się bez ojca? "Często płakałam, że mojego taty nie było..."

Karolina Pisarek przygodę z show-biznesem rozpoczęła w wieku 17 lat, gdy postanowiła wystąpić w programie "Top Model". Piękność ze Szczecinka pojechała wówczas pierwszy raz do Warszawy, by jak wielokrotnie mówiła - "walczyć o swoje marzenia". Teraz celebrytka próbuje swoich sił w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", w którym występuje w parze z Michałem Bartkiewiczem.

Reklama

Motywem przewodnim poniedziałkowego odcinka były rodzinne strony uczestników, którzy poza tańcem uchylili rąbka tajemnicy na temat swojego prywatnego życia i bliskich. Za kulisami Karolina Pisarek zgodziła się porozmawiać z redakcją Pomponik.pl na temat swoich ukochanych rodziców. Jak wiadomo, modelka była wychowywana w głównej mierze przez swoją mamę, ponieważ jej tata po dziś dzień pracuje za granicą. Okazuje się, że mimo iż Karolina jako dziecko nie widywała ojca zbyt często - udało im się wytworzyć wyjątkową więź, za co Karolina jest mu bardzo wdzięczna.

"Ja go widywałam co miesiąc na tydzień, przez całe moje życie. Nie odczułam tego jakoś bardzo, jednak my darzymy się miłością na odległość (...) Nie było go fizycznie, natomiast mentalnie... Codziennie do nas dzwonił, wspierał. To on utrzymywał dom przez jakiś czas i jest dla mnie wyznacznikiem, że nie można się w życiu poddawać" - tłumaczyła modelka.

Karolina Pisarek zapytana o to, czy jej ojciec wróci kiedyś na stałe do Polski, zażartowała, że planuje to zrobić od kiedy celebrytka miała 11 lat.  Choć w dzieciństwie brakowało jej ukochanego rodzica, z czasem zrozumiała, że tak musi być. Dziś tata uczestniczki "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest dla niej inspiracją, dla spełniania marzeń za granicą.

"Ja do tego dojrzałam, jak byłam mała to często płakałam, że mojego taty nie było, ale zawsze wracał i to było najpiękniejsze. Pokazywał mi, że za granicą można zarabiać (...) Później dało mi siłę, jeśli chodzi o moją pracę (...) Zawsze wsparcie od niego miałam" - dowodziła Pisarek.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" można oglądać w stacji Polsat w każdy poniedziałek o 20:05 lub na PolsatGO (tutaj).

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Karoliną Pisarek można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Pisarek oburzona! Zarzucili jej symulowanie choroby. "Mam ochotę odpowiedzieć im brzydko"

Karolina Pisarek powinna poddać się operacji mózgu. Powstrzymuje ją tylko jedno

Karolina Pisarek-Salla pod naporem krytyki. „Jakim cudem jest w programie?”


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy