Reklama

Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Krawczyńska, Pisarek i Julia Suryś pokazały sporo ciała!

Za nami pierwszy odcinek 13.edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak zaprezentowali się uczestnicy? Na parkiecie pokazali swoje umiejętności, które ostro ocenili jurorzy. A my podziwiamy stroje, w których wystąpiły tancerki.

"Taniec z Gwiazdami" 13. Jak wypadły tancerki?

"Taniec z Gwiazdami" zadebiutował już w sierpniu na antenie Polsatu. W 13. edycji programu na parkiecie powalczy o Kryształową Kulę 11 par. Swoje umiejętności na parkiecie zaprezentowaLi:

Reklama

Jurorzy dość ostro oceniali umiejętności uczestników. My podziwialiśmy stroje, w jakich tancerki wystąpiły na parkiecie. Krawczyńska i Madeńska, która tańczy w parze z Krzysztofem Rutkowskim wybrały różowe kreacje. Maja Włoszczowska w czerwonej sukience i ostrym makijażu była nie do poznania. Julia Suryś i Karolina Pisarek i Natalia Janoszek postawiły na dość skąpe sukienki, które sporo odkryły. Klasycznie zaprezentowała się Jamala i Agnieszka Litwin.

Już po pierwszym odcinku z programu odpadł Łukasz Płoszajski, który tańczył w parze z Wiktorią Omyłą. Para została dobrze oceniona przez jurorów, ale nie zdobyła głosów od widzów. 

Zobacz też:

Andrzej Piaseczny o męskiej parze w "TzG": "Zależy mi na normalności"

"Taniec z gwiazdami" 13 - najgorszy taniec w historii programu

Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna w zachwycających stylizacjach. Która lepiej?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama