Reklama
Reklama
Tylko u nas

Tego nie mówiła Katarzyna Dowbor! Wiesław Nowobilski zdradził tajemnicę programu "Nasz nowy dom"

Wiesław Nowobilski znany jest z programu "Nasz nowy dom". To on kieruje ekipą remontową pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor. Fachowiec zdradził jedną z tajemnic programu: jak możliwe jest odnowienie domu w pięć dni?

Wiesław Nowobilski z budowy do "Tańca z gwiazdami"

Wiesław Nowobilski, kierownik budowy w programie "Nasz nowy dom" prowadzonym przez Katarzynę Dowbor, już wkrótce wystąpi na parkiecie innej produkcji Polsatu. Sympatycznego górala zobaczymy jesienią w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Reklama

Stacja Polsat tak zapowiada jego udział w tanecznym show:

Wiesław Nowobilski pochodzi z Małopolski. Na co dzień mieszka w Jurgowie w powiecie tatrzańskim. Przygotowanie zawodowe zdobywał w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jak chętnie daje do zrozumienia, ma góralską duszę,  co wyraża poprzez dyskretne umieszczanie w remontowanych domach tradycyjnych drewnianych ornamentów. W 2004 roku uruchomił własną firmę Tatra-Bud. Od 1991 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Barbarą Nowobilską. 

Wiesław Nowobilski o remontach w programie "Nasz nowy dom"

Na planie "Tańca z gwiazdami" ulubieniec widzów rozmawiał z reporterem Pomponika. Zapytaliśmy go, czy remonty naprawdę trwają pięć dni? Pan Wiesław potwierdził, że na wszystkie prace ekipa ma faktycznie tylko pięć dni i wywiązują się z tego terminu. Jak to robią?

Ważny jest też zakup wszystkich materiałów potrzebnych na budowie. To jedno z zadań pana Wiesława. Na szczęście ma tu dużą swobodę. Stacja Polsat nie ogranicza budżetu na wydatki, a on zna się na swojej robocie i doskonale wie, co jest potrzebne.

Wiesław Nowobilski przyznaje, że zawsze spotyka się z ogromną życzliwością sprzedawców i hurtowników, którzy chętnie pomagają w zakupach ekipie programu "Nasz nowy dom". Dzięki temu prace na budowie przebiegają sprawnie i są kończone w terminie. 

Kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" zdradził też co nieco o zarobkach pracowników i opowiedział o tym, jak ekipa jest przyjmowana przez sąsiadów. Jeśli chcesie wiedzieć co na ten temat powiedział Wiesław Nowobilski, zobaczcie nasze wideo.

Zobacz też:

Wiesław Nowobilski z "Naszego nowego domu" wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" . "Na budowie lżej..."

Katarzyna Dowbor zmieniła nastawienie do "Nasz Nowy Dom". "Zdaję sobie sprawę, że płaczem niczego nie osiągnę"

"Taniec z gwiazdami": Znamy cały skład nowej edycji! Ostatnie nazwisko może zaskoczyć...

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy