Reklama
Reklama

Wiesław Nowobilski z „Naszego nowego domu” wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” . „Na budowie lżej…”

Wiesław Nowobilski, kierownik budowy w programie „Nasz nowy dom”, jest kolejnym, ujawnionym przez Polsat, uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”. Sam Wiesław nie ukrywa, że ma w związku z tym wiele obaw. Jak twierdzi: „Lżej jest pracować na budowie niż tańczyć”.

Wiesław Nowobilski pełni  w programie „Nasz nowy dom” kluczową w czasie każdych prac budowlanych czy remontowych funkcję kierownika budowy. To właśnie od niego zależy postęp prac, jakość wykonania i motywacja ekipy. Nowobilskiego można śmiało uznać za prawą rękę prowadzącej show Katarzyny Dowbor. Od tego, w jakim stopniu sobie ufają i na sobie wzajemnie polegają, zależy powodzenie projektu. 

Reklama

O tym, że współpraca układa się dobrze, świadczą setki wyremontowanych domów w rekordowym czasie 5 dni. Ekipa „Naszego nowego domu” od prawie 9 lat poprawia los tysięcy Polaków. Dla wielu rodzin żyjących na granicy ubóstwa, w strasznych, często zagrażających zdrowiu i życiu warunkach mieszkaniowych, z przeciekającym dachem i brakiem ogrzewania, udział w programie stał się szansą na godne życie. 

Kim jest Wiesław Nobilski, nowy uczestnik "Tańca z gwiazdami"?

Wiesław Nowobilski pochodzi z miejscowości Brzegi w woj. małopolskim. Przygotowanie zawodowe zdobywał w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jak chętnie daje do zrozumienia, ma góralską duszę,  co wyraża poprzez dyskretne umieszczanie w remontowanych domach tradycyjnych drewnianych ornamentów. W 2004 roku uruchomił własną firmę Tatra-Bud O jego życiu prywatnym wiadomo tyle, że od 31 lat jest wierny Barbarze, którą poślubił w 1991 roku. 

Do swojego udziału w „Tańcu z gwiazdami” ma ambiwalentne podejście. Z jednej strony cieszy się, że pójdzie w ślady koleżanki z „Naszego nowego domu”,  Martyny Kupczyk, która wzięła udział w 8. edycji, z drugiej jednak nie może opędzić się od myśli, że generalny remont to bułka z masłem  w porównaniu do nauki tańca. Jak wyznał w rozmowie z „Super Expressem”:

Zobacz też:

Gigantyczna rata kredytu Cichopek. Celebrytka musiała podjąć trudną decyzję

Anna Popek w kusym bikini na kamienistym wybrzeżu

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Nasz nowy dom" | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy