Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek zapłaciła wysoką cenę za wolność. Aż trudno w to uwierzyć

Katarzyna Cichopek (39 l.) to jedna z najbardziej znanych gwiazd w Polsce. O aktorce i prezenterce jest ostatnio cały czas głośno, ponieważ ona i jej mąż Marcin Hakiel po kilkunastu latach wspólnego pożycia małżeńskiego postanowili się rozstać. Wciąż łączy ich jednak... ogromny kredyt mieszkaniowy.

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej znanych gwiazd telewizji publicznej. Ona oraz Marcin Hakiel postanowili się rozstać po 17 latach wspólnego życia. Para wystosowała oświadczenie do fanów, aby nie dopytywali o powody. Prosili również, by ci uszanowali ich decyzję.

Katarzyna Cichopek zapłaciła wysoką cenę za wolność

Z informacji, jakie pojawiły się w mediach, wiemy, że to Katarzyna Cichopek zakończyła relację, która łączyła ją z Hakielem. Nie spodziewała się jednak, że za wolność będzie musiała zapłacić aż tak wysoką cenę. 39-latka może jednak liczyć na duże wsparcie ze strony swojej rodziny. Okazuje się, że największe daje jej 98-letnia babcia.

Reklama

Kasia Cichopek nie chciała, żeby w jej życiu działy się kolejne dramaty. To właśnie dlatego zostawiła Marcinowi swoją część czteropokojowego apartamentu na warszawskiej Sadybie. Sama postanowiła wynająć mieszkanie w okolicy, które niedawno pokazała w swoich social mediach. Gwiazda zdecydowała również, że nie będzie prosić Hakiela o alimenty oraz zgodziła się na opiekę naprzemienną nad pociechami.

Rozwód Cichopek i Hakiela odbędzie się 25 sierpnia 2022 roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że para rozejdzie się bez żadnych dodatkowych skandali.

Cichopek i Hakiel. Łączy ich kredyt mieszkaniowy

Dom w Wilanowie, który Cichopek i Hakiel kupili za kredyt we frankach, jest obecnie wynajmowany i dzięki temu możliwa jest spłata kredytu.

W 2007 roku, kiedy rata miesięczna wynosiła 10 tysięcy złotych, nie była dla pary problemem. Jednak wciąż rosnący kurs franka szwajcarskiego dał się we znaki. Dziś raty są gigantyczne.

Cichopek i Hakiel pozwali więc bank - jeśli sąd unieważni umowę, rozwodząca się para będzie chciała jak najszybciej sprzedać nieruchomość.

Zobacz też:

Popularna siatkarka sprzedaje swoje intymne zdjęcia. Zarabia na nich więcej niż na sporcie

31-letnia gwiazda nie żyje. Okoliczności śmierci mocno tajemnicze! Siostra: "Proszę bez pytań"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama