Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel odhaczył kolejny sukces. Spływają gratulacje od fanów!

Marcin Hakiel w życiu osobistym przeżywa ostatnio niezbyt dobry okres, co ma oczywiście związek z rozstaniem z Kasią Cichopek. Za to w życiu zawodowym ma wyjątkowo udaną passę. Właśnie pochwalił się, że powstanie kolejny oddział jego szkoły tańca. Fani szybko pospieszyli z gratulacjami!

Marcin Hakiel prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Od momentu rozstania z Kasią Cichopek jest zdecydowanie o wiele bardziej aktywny w sieci niż był wcześniej. W serii "pytań i odpowiedzi" wyjawił swego czasu sporo faktów ze swojego życia prywatnego. Dowiedzieliśmy się m.in., że nie pije alkoholu od 10 lat.

Jeszcze bardziej wylewny był w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w "Mieście Kobiet", gdzie przyznał wprost, że jego żona potrzebowała wolności dla innego mężczyzny. Cichopek nie skomentowała tych doniesień.

Reklama

Marcin Hakiel odniósł kolejny sukces zawodowy. Fani gratulują

W ostatnim czasie Marcin Hakiel skupia się głównie na swojej pracy, co można wnioskować z jego relacji udostępnianych na Instagramie. A ma jej całkiem sporo! Jak się bowiem okazuje, już we wrześniu powstanie kolejny oddział jego szkoły tańca. Tym faktem pochwalił się na Instagramie.

"Już we wrześniu otwieramy dla Was naszą siódmą Akademię w Warszawie! Mamy nadzieję, że będzie tańczyła z nami cała SADYBA! To co, z kim się widzimy" - napisał.

Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami. "Wow, gratuluję Marcinie!!!", "Gratulacje! szkoda że nie w Gdańsku", "Ale super", "Gratki!!Powodzenia!! Trzymamy mocno kciuki. Następna taneczna dzielnica..." - czytamy w komentarzach.

Inni z kolei podawali propozycje kolejnych miast, w których chcieliby, aby powstał oddział jego szkoły tańca. Co ciekawe, Marcin Hakiel na wiele z tych komentarzy odpisał.

Myślicie, że Kasia Cichopek również pogratulowała mu sukcesu?

Zobacz też:

Magda Gessler dawno nie była tak wściekła! Puściły jej nerwy: "Jestem daleko i chcę mieć anielski spokój"

Radosław Majdan zdecydował się na ważny krok! Nie ma zamiaru już dłużej tego ciągnąć...

Katarzyna Sowińska prosi o pomoc. Chodzi o zdrowie jej ojca!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy