Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek ma już nowe mieszkanie. Luksus z każdej strony

Katarzyna Cichopek (39 l.) to jedna z największych gwiazd telewizji publicznej. W ostatnich miesiącach celebrytka była bohaterką licznych artykułów dotyczących jej głośnego rozwodu z Marcinem Hakielem. Jak się okazuje, Kasia doszła już do siebie po rozstaniu i zaczęła urządzać piękny apartament.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili się rozstać po 17 latach wspólnego małżeństwa. Para wystosowała specjalne oświadczenie do fanów, aby nie dopytywali o powody i uszanowali ich decyzję. Aktorka opuściła wspólne gniazdko i przeprowadziła się do nowego lokum. Koniecznie sprawdźcie, jak je urządziła.

Reklama

Katarzyna Cichopek pokazała mieszkanie

Katarzyna Cichopek nie przeprowadziła się zbyt daleko. Dalej jest to warszawska Sadyba. Prezenterka postanowiła nowe mieszkanie urządzić w stylu boho. We wnętrzach znajdziemy wiele drewnianych elementów, które doskonale łączą się z bardziej nowoczesnymi meblami. Z poprzedniego mieszkania Katarzyna zabrała sporych rozmiarów wiklinowy fotel.

Gwiazda w swoim przestronnym apartamencie znalazła miejsce również na pianino oraz biblioteczkę, która została po brzegi wypełniona książkami dotyczącymi psychologii. Cichopek postanowiła wykonać personalizowaną toaletkę. Za podstawę do zrobienia tego mebla posłużyła jej stara maszyna do szycia.

Kasia chyba lubi się relaksować, ponieważ w salonie umieściła ogromną kanapę oraz duży żyrandol.

Zobacz też:

Magda Gessler zmieniła się na twarzy? Filtry odmładzające działają na jej niekorzyść?

Anna Mucha padła ofiarą oszustwa? Próbowano od niej wyciągnąć prywatne dane. "Ostrzegam Was, żebyście się nauczyli"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy