Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Kurzajewski szaleje na zagranicznych wakacjach. Cichopek pokazała, co o tym sądzi

Maciej Kurzajewski (49 l.) wybrał się na zasłużony wypoczynek. Prezenter „Pytania na śniadanie” zażywa uroków wakacji w słonecznej Grecji. Urlop spędza bez swojej koleżanki z pracy, Katarzyny Cichopek. Celebrytka dała jednak do zrozumienia, co sądzi o jego wyjeździe.

Maciej Kurzajewski na wakacjach

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek to w tym roku bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie show biznesu. Tancerz i celebrytka zaciekle milczą w kwestii okoliczności rozpadu ich małżeństwa. Na dobrą sprawę oprócz jednorazowego przypływu szczerości Marcina Hakiela, w którym wyznał, że został zdradzony przez żonę, nie byliśmy w stanie dowiedzieć się więcej na temat życia osobistego pary. Później pojawiły się plotki, że nowym wybrankiem Katarzyny Cichopek może być Maciej Kurzajewski. W końcu para prezenterów spędza z sobą bardzo dużo czasu i już na pierwszy rzut oka widać, że przepadają za swoim towarzystwem. Najlepszym dowodem ich zażyłej przyjaźni było zachowanie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego podczas Festiwalu w Opolu.

Reklama

Wiele osób mogło się spodziewać, że wraz z nastaniem wakacji poznamy prawdę na temat relacji, łączącej Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Gdyby łączyło ich coś więcej niż tylko praca, z pewnością zdecydowaliby się na wspólny wypoczynek. Tak się jednak nie stało. Maciej Kurzajewski wybrał się na urlop, ale nie zabrał ze sobą Katarzyny Cichopek. Celebrytka w mediach społecznościowych dała do zrozumienia, co o tym myśli. 

Maciej Kurzajewski szaleje na zagranicznych wakacjach

W tym roku Maciej Kurzajewski spędza wakacje w słonecznej Grecji. Prezenter "Pytania na śniadanie" na miejsce swojego wypoczynku wybrał urokliwą wyspę Leros. Położona 317 km od ateńskiego portu Pireus wyspa to idealne miejsce, aby w spokoju odpocząć od codzienności i nabrać sił do działania. Maciej Kurzajewski jest jednak człowiekiem, który uwielbia ciągły ruch i nawet na wakacjach nie próżnuje. Pomimo upalnej aury celebryta nie rezygnuje z treningów. Ostatnio pochwalił się swoim obserwatorom, że przebiegł 8,5 km w nieco ponad 50 min. 

Jednak to nie sportowe wyczyny Kurzajewskiego spotkały się z największym zainteresowaniem internautów, lecz zdjęcia, które wykonał na plaży. Celebryta na swoim Instagramie udostępnił aż dwie fotografie, przedstawiające piękną plażę i Morze Egejskie. Z hashtagów zamieszczonych pod postem można wywnioskować, że na urlop wybrał się w towarzystwie jednego ze swoich synów. Co ciekawe, na zdjęcie prezentera zareagowała również jego koleżanka z pracy, Katarzyna Cichopek. Gwiazda polubiła post. Czy kolejnym razem zdecydują się na wspólny wyjazd?

Zobacz też:

W takich warunkach żyje Ida Nowakowska z mężem i synem. "Parę metrów"

Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi z TVN? Wszystko dla "Tańca z gwiazdami"

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska zakończyli wakacje. Niebywałe, czym wrócili do domu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy