Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek zdemaskowana?! Była już gwiazda TVP mówi wprost: "Może to był problem"

Kasia Cichopek jest od kilku miesięcy na ustach niemal wszystkich. Po ogłoszeniu rozwodu z Marcinem Hakielem gwiazda TVP nie znika z pierwszych stron tabloidów i portali plotkarskich. Plotek wokół celebrytki narosło sporo, ale za to jej kariera na Woronicza nabrała tempa. Teraz niespodziewanie głos w jej sprawie zabrała była już gwiazda stacji. Co ma do powiedzenia na jej temat?

Kasia Cichopek dzięki roli w "M jak miłość" na dobre zadomowiła się w polskim show-biznesie. 

Po udziela w "Tańcu z gwiazdami" jej popularność wręcz eksplodowała, a do tego program mocno odmienił także jej życie prywatne. To na parkiecie tanecznego show poznała wszak męża i przyszłego ojca swoich dzieci. 

Małżeństwo Cichopek dobiegło jednak końca, a były mąż nie kryje z tego powodu żalu. Zdążył już nawet zasugerować, że ukochana nie była mu wierna. 

Przed pierwszą rozprawą rozwodową pojawiły się też plotki, że Kasia mocno zbliżyła się do kolegi z "Pytania na śniadanie". Mowa oczywiście o Maćku Kurzajewskim. 

Reklama

Cichopek szczęśliwa. Jej kariera w TVP nabrała tempa

Ich pracodawca postanowił jednak wykorzystać to całe zainteresowanie swoją gwiazdą i najpierw powierzył jej prowadzenie festiwalu w Opolu, gdzie zresztą celebrytka zdążyła się też pochwalić, że niebawem rusza z nowym programem o wnętrzach.

Potem pojawiły się też doniesienia, że w jesiennej ramówce Kasia zasiądzie także w jury nowej edycji "You Can Dance". 

Z posadą pożegna się za to Klaudia Antos, która zasiadała w fotelu jurorskim w poprzedniej odsłonie programu. Ta w rozmowie z Pudelkiem nie szczędzi krytycznych słów pod adresem TVP. 

"Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP. (...) To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić" -  wyznała Klaudia. 

Klaudia Antos surowo ocenia Cichopek

Na tym nie koniec, bo reporter Pudelka zapytała ją także, co myśli o tym, że jej miejsce zajmie właśnie Cichopek. Ta oznajmiła wprost, że nie ma przekonania co do kompetencji Katarzyny.

"Ciężko mi powiedzieć, czy Kasia Cichopek jest dobrym wyborem. Nie znam jej ani prywatnie, ani osobiście. Nigdy nie miałam okazji jej poznać jako pedagoga od tańca, jako osoby, która ma kontakt z dzieciakami lub też pod względem typowej wiedzy tanecznej, co powinno być najważniejsze w tym programie" - podsumowała rozgoryczona Antos. 

Zgadzacie się z jej surową opinią na temat Kasi?

Zobacz też:

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Monika Miller pochwaliła się szczupłą sylwetką w bikini. Odsłoniła naprawdę sporo

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | klaudia antos

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy